banner126

Avantajlı saatlerde yüzde 50 indirim

Sürat Kargo, müşterilerine sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekliyor 16 temmuz itibaren Sürat Kargo şubelerine veya acentelerine getirilen tüm kargolarda taşıma ve adres teslim hizmeti üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.

banner179
Avantajlı saatlerde yüzde 50 indirim
banner95

Müşteri Memnuniyetini ön planda tutarak müşteri odaklı hizmet sunma anlayışı ile çalışan Sürat Kargo, ‘Avantajlı Saatler Kampanyası’ ile hafta içi 12:30-15:30 saatleri arasında şube/acentelerine getirilen tüm gönderilerde taşıma fiyat listesi üzerinden yüzde 50 indirim uygulayacak. 16 temmuz tarihinden itibaren geçerli olacak bu indirim, standart kargo hizmeti için kullanılabilecek.

Avantajlı Saatler Kampanyasından faydalanmak isteyen Sürat Kargo müşterilerinin, belirtilen saat aralığında kargosunu şube / acenteye getirmesi yeterli olacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalcın kayas
Yalcın kayas - 1 yıl Önce

Bu indirimden yararlanmak istediğimiz zaman imes şubesi her seferinde bize kampanyanın bittiğini söyleyerek kabul etmiyor 3 kg ürüne 10 15 kg yazarak kafalarına göre birim belirliyorlar gönderdiğimiz ürünler çoğu kez kırık gidiyor müşteriye.
Müşteri hizmetleri ile konuyu görüşüyoruz şikayetimi belirtiyorum babasının cifligi gibi konusuyor kırılacak malzeme gönderme diyor bana bu nasıl üslup zehir zıkkım olsun aldığı paralar

Nuray  Göksel.
Nuray Göksel. - 8 ay Önce

Gayet iyi.

banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178