banner201

Afrika inşaat sektörü Güven’le büyüyor

banner250

45 yıldır İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ve inşaat, hazır beton, çimento, hafriyat, yem, gıda nakliyesinde kullanılmak üzere ürettiği araçlarla adından her zaman söz ettiren Güven, küresel pazarda rekabet etmeye, imal ettiği nitelikli araçları dünyanın her köşesine göndermeye devam ediyor.

Afrika inşaat sektörü Güven’le büyüyor
banner231

Afrika silobas pazarında önde gelen firmalardan biri olan Güven, bu kıtaya 15 yıldır ürettiği yarı römork silobas ihracatı ile göz doldurmaya devam ediyor. Ürettiği yarı römork araçlarla özellikle inşaat, yem ve nakliye sektörüne hizmet eden firma her yıl ortalama 150 adet aracı hızla gelişen ve büyüyen Afrika pazarına sunuyor.

Başta Kuzey Afrika ülkesi Libya olmak üzere Afrika kıtasının diğer önemli ülkeleri Uganda, Etiyopya , Senegal, Kamerun, Fildişi Sahili ve Gine’de Güven’in ürettiği araçları yollarda görmek mümkün.

Güven’in Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Metin Kirmit "Güven’in 2022-2023 hedefleri arasında üretim kapasitesinin arttırmak, inşaat ve nakliye sektörüne daha fazla çözüm ortağı olmak ve mevcut olan ihracat ülkelerini daha da fazlalaştırmak şeklinde belirleyen firma ülkemiz bayrağını gururla dalgalandırmaya devam edecektir.

banner95

"En İyiler Her Zaman Güvenle İlerler" mottosuyla üretim yapan Güven satış sonrasında müşterisine destek vermeye devam etmektedir. Ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra müşterilerine sunduğu finansman olanakları, yenilikçi ürünler, satış sonrası hizmet ve ileri seviyedeki müşteri memnuniyeti ile göz doldurmaktadır.

3D bilgisayar teknolojisini kullanarak tasarım harikası ürünler yapan Güven bu konuda her zaman öncü konumda yer alıp ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. Özellikle yarı römork ürün gamında V tip silobas, millenium tip silobas, damper, damper silobas, treylermikser v.s araçlar üreten firma Türkiye ve Afrika kıtasının yanı sıra Almanya, Rusya, Ortadoğu ve Arap ülkeleri, Türki Devletler pazarında hak ettiği yeri almaktadır" şeklinde konuştu.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178