banner201

KÜNYE

TRANSMEDYA.COM

imtiyaz sahibi / Grantee

Mutlu Doğan
 mutlu@transmedya.com

0533 544 30 33

genel yayın yönetmeni / Editor in Chief

Hasan Karakurt
 hasan@transmedya.com 

0532 402 99 23

editörler / Editors

 

Evrim Demir
evrim@transmedya.com

Murat Akyol
murat@transmedya.com

gece vardiyası editörü / Night Shift Editor

Hasan Sürmeli
hasansurmeli@transmedya.com  

hukuk danışmanı / jurisconsult
Sebahattin Öcal

mali Müşavir / financial advisor
Murat Cihan Karabay

grafik uygulama / graphic design

Erhan Aydın
erhan@transmedya.com 

Reklam / Advertise

Hakan Güner
 reklam@transmedya.com 

Akdeniz Sorumlusu

Osman Görgün
osman@transmedya.com