Tehlikeli madde taşımacılığında kalitesi ile tüm dünyada kendini aratan ve uluslararası yetkili makamlardan birçok tasarım tip onayına sahip geniş opsiyonel özellikleri ve konfigürasyon seçenekleri sunduğumuz tankerlerimiz ile kullanıcı ergonomisini arttırırken yüksek hacimdeki dinamik yükleri zor şartlar altında güvenli taşınabilir hale getiriyoruz diyen OKT Trailer Yönetim Kurulu Üyesi ve Satın alma Koordinatörü Fatih Maraş;“Dünya’da ve ülkemizde özel ürünlerimiz ile ön plana çıkıyor, coğrafi koşullar, taşıma kapasitesi, kullanıcı ergonomisi, aerodinamik yapı ve sektörümüzde gelişen teknolojik özellikleri ürünlerimize yansıtarak 3 kıtada 48 ülkede faaliyetlerimize devam ediyoruz. İnovasyonun peşinden giderek yurt içi ve yurt dışı pazarda lojistik sektöründe hizmet eden güçlü filolara çözüm ortağı oluyoruz. Güvenok lojistik şirketinin akaryakıt taşımacılığında ihtiyaç duyduğu desteği anlayıp birebir karşılamayı hedefleyerek çözüm ortağı olduk. Kendileri ile uzun süredir devam eden çalışmaktan ve gerçekleştirdiği operasyonlara değer katmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Zorlu; Güçlü Filomuz İle Profesyonel Ve Akılcı Çözümler Üretiyoruz

Akaryakıt sektöründe güvenli ve kaliteli taşımacılığı amaç edinerek kısa zamanda başarılı bir büyüme gerçekleştirdiklerini ifade eden Güvenok Lojistik Filo Müdürü Fatih Zorlu; “Kaliteli, güvenli ve kanunlara uygun operasyonlar sayesinde akaryakıt taşımacılığı sektöründe Türkiye’nin en büyük kuruluşlarının lojistik süreçlerine destek veriyoruz. Akaryakıt sektörünün ihtiyaç duyduğu hizmetler ve içinde bulunduğu dinamik ortam, sürekli bir

is akışı içindedir. Bu durum hem yeni fırsatların oluşmasına yol açar hem de bazı zorlukları karşınıza çıkarır. Durum böyle olunca sektör; efektif, profesyonel, bilgili, esnek, maliyet ve hizmet odaklı, sürekli kendini geliştiren, lojistik desteğini birebir karşılamayı hedefleyen çözüm ortaklarına ihtiyaç duyar. Güvenok Lojistik’in farklılığı iste bu noktada ortaya çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, OKT Trailer akaryakıt tankerlerini eklediğimiz güçlü filomuz ile profesyonel ve akılcı çözümler üreterek hizmet vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Turan; Çözüm Ortaklarımız İle Sektöre Yön Veren Bir Yapıya Sahibiz

Konusunda uzman ekiplerimiz, akaryakıt tedarik zincirinin her halkasında, tüm lojistik ihtiyaçlara rahatlıkla cevap vermektedir diyen Güvenok Lojistik Teknik Koordinatörü Necati Turan; “Tehlikeli madde taşıması konusunda uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, profesyonel ekibimiz, tüm yasal düzenlemeleri ve teknolojik yenilikleri bünyesinde bulunduran OKT Trailer gibi çözüm ortaklarımız ile oluşturduğumuz araç ve ekipman parkımız sayesinde sektöre yön veren, aynı zamanda da örnek oluşturan bir yapıya sahibiz.” dedi.

Nakliye süresi uzayınca Çin yerine Türkiye'ye yöneliyorlar Nakliye süresi uzayınca Çin yerine Türkiye'ye yöneliyorlar

OKT Trailer’da yapılan teslimat töreni Güvenok Lojistik Filo Müdürü Fatih Zorlu, Teknik Koordinatör Necati Turan, OKT Trailer Genel Müdürü Hakan Maraş ve Satın alma Koordinatörü Fatih Maraş’ın katılımı ile sosyal mesafe kuralları dahilinde gerçekleştirildi.