İlaçlara SERİN taşıma

İlaçların belirli bir ısı değeri arısında taşınması gerektiğini söyleyen Serin Treyler Genel Müdürü Recep Serin, böylece hem ilaç kalitesinin muhafaza edilebileceğini hem de bozulmaların önüne geçileceğini söylüyor. Serin Treyler ürünlerinden IFAC Frigorifik Treyler’in sağlamlığı ve sağladığı ısı izolasyonu ile ilaç taşımasında kullanılabilecek ideal bir ürün olduğunu aktaran Recep Serin, şu bilgileri paylaşıyor:

İlaçlara SERİN taşıma
banner95

IFAC’ın en belirgin özelliği daha az enerji ile daha çok yalıtım sağlaması. Bu sayede nakliyeciler hem daha fazla kazanç sağlarken aynı zamanda ürünlerini daha kaliteli ortamlarda taşıma imkanına kavuşuyor.  Başta ve frigorifik treyler ve kamyon üstü için üretilen HACCP sertifikalı paneller, güneş-yağmur-kar gibi dış etkenlere karşı son derece dayanıklı. Treylerin içinde çift kat ve farklı yükler için yükleme imkânı sağlayan bölümler yer alıyor. Paneller sahip olduğu teknoloji sayesinde kolay temizlenebiliyor ve tamir edilebiliyor. Alt taban forklift yüklemelerine göre sağlamlaştırılmış ve kaymaları önleyen tasarıma sahip. Yine aynı şekilde ısı dağılımını en iyi şekilde sağlayacak ön panelde davlumbaz yer alıyor. Üst tabanda yer alan branda ile üniteden gelen soğuk hava daha hızlı şekilde ön tarafa ulaştırıyor. 

ATP sertifikaları için yapılan bağımsız testlerde Türkiye ve Avrupalı rakiplerine göre en iyi yalıtım derecesine sahip IFAC ürünlerini kullanan Serin Frigorifik Treylerler, nakliyecilere bu teknoloji sayesinde treyleri daha az yakıtla daha çok soğutabilme imkanı veriyor. Frigorifik treylerde kalite ve verimlilik isteyen nakliyecilere çok önemli bir katkımız olacak. Türkiye gibi soğuk zincire çok ihtiyacı olan bir ülkede IFAC ürünlerinin kullanıldığı Serin Frigorifik Treylerler aranılan bir ürün olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71