Endüstriyel akıllı giyilebilir teknoloji markası Thread In Motion, lojistik sektöründe birçok markaya hizmet veren yerli depo yazılım platformu Axata ile güçlerini birleştirdi. Hayata geçirilen iş birliği kapsamında Axata çözümleri kullanan firmalar, TIM’ın yenilikçi ürünü Glogi akıllı eldiveni hiçbir ekstra entegrasyona gerek kalmadan kolaylıkla kullanabilecek.

İş birliğine dair konuşan Thread in Motion Kurucu Ortağı ve CEO’su Kadir Demircioğlu, “Türkiye ve globalde uzun yıllardır birçok müşteriye hizmet sağlayan Axata ile güçlerimizi birleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörü daha da ileriye götürebilmek için geleneksel ile yeni nesil bir araya geldi diyebiliriz. TIM olarak geliştirmiş olduğumuz yenilikçi endüstriyel teknoloji ürünlerimizle, Axata kullanan firmaların operasyonel maliyetlerini düşürürken işlem hızlarını ve verimliliklerini artırmak için kullanıma açıyoruz” dedi.

7 aylık ihracatın lideri kimya sektörü oldu 7 aylık ihracatın lideri kimya sektörü oldu

Türkiye ve dünyada kullanılan en gelişmiş akıllı eldiven

Endüstriyel akıllı eldiven Glogi, kurumların mevcut sistemlerine entegre olarak çalışıyor ve iş süreçlerini daha ergonomik, daha hızlı ve az hata oranı ile takip edilebilir hale getiriyor. Glogi eller serbest çalışabilmesi sayesinde, her toplama veya barkod okuma operasyonunda minimum 4 saniyeye kadar kazanç sağlıyor. Geleneksel el terminalinin 10’da biri ağırlığı ve esnekliği sayesinde, personelin çok daha verimli çalışabilmesine fırsat sunuyor.