Yurtiçi Kargo'dan sağlık adımı

Yurtiçi Kargo, Türk Eczacıları Birliği (TEB) üyesi olan tüm eczanelerin gönderilerini altı ay süresince çok özel fiyatlarla taşıyacak.

Yurtiçi Kargo'dan sağlık adımı
banner95

Yurtiçi Kargo, toplum sağlığının desteklenmesi, korunması ve geliştirilmesinde önemli bir rol oynayan eczacılarımızın ihtiyaçları paralelinde yeni bir kampanya başlattı.

Söz konusu kampanya kapsamında Yurtiçi Kargo, Türk Eczacıları Birliği üyesi olan tüm eczanelerin gönderilerini avantajlı fiyatlar ile taşıyacak. Altı ay süresince geçerli olacak kampanya kapsamında eczacılar, ister şehir içi ister şehir dışı dosya gönderileri için 4 TL+KDV, 1-3 kg/ds arasındaki gönderileri için 6,00 TL+KDV, 4-10 kg/ds arasındaki gönderileri için 8,00 TL+KDV öderken, 11 kg/ds ve üzerindeki gönderileri için ise yüzde 40 oranındaki indirim avantajından faydalanabileceklerdir.

Söz konusu fiyat avantajları, eczacıların adresten veya Yurtiçi Kargo’nun Türkiye’de faaliyet gösteren 780’den fazla şube ve acentesinden yapacakları, gerek gönderici gerekse alıcı ödemeli tüm gönderilerinde geçerli olacak. TEB üyesi eczacıların avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Yurtiçi Kargo kuryesine veya kargo operatörüne Eczaneler kampanyasından faydalanmak istediklerini belirtmeleri ve T.C. kimlik numarası bilgilerini iletmeleri yeterlidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71