banner126

Yurtiçi Kargo'dan Kara Kartal'a büyük destek

Yurtiçi Kargo, 2007 yılından bu yana resmi kargo sponsoru olduğu Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) ile işbirliği sözleşmesini yeniledi.

Yurtiçi Kargo'dan Kara Kartal'a büyük destek
banner95

Türk spor tarihine 105 yıldır damgasını vuran Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nü 2007 yılından bu yana destekleyen Yurtiçi Kargo, 2014-2015 döneminde de siyah beyazlı kulübün resmi kargo sponsoru oldu.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile yenilemiş olduğu sponsorluk sözleşmesi çerçevesinde Yurtiçi Kargo, siyah beyazlı kulüp tarafından kendisine tanınmış reklam/tanıtım hakları  karşılığında sözleşme süresince kulübün yurt içi tüm kargo gönderilerini ücretsiz taşıyacak.

Yurtiçi Kargo ayrıca, Beşiktaş taraftarlarını hedefleyerek BJK Bonus Kart ve Kartalcell abonelerine Yurtiçi Kargo ile yapacakları gönderilerde yüzde 25 indirim imkanı sunacak. BJK Bonus Kart sahipleri kart üzerinde yer alan 16 haneli taraftar numaraları ile, Kartalcell üyeleri ise cep telefonlarından SMS ile “KARGO” yazarak 1903’e gönderdiklerinde kendilerine iletilen 8 haneli şifre ile söz konusu indirim imkanından faydalanabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER