Yurtiçi Kargo ve Turkcell'den işbirliği

Gnctrkcll, Turkcell’li esnaflar ve kurumsal müşteriler,31 Aralık 2014 tarihine kadar Yurtiçi Kargo ile şehir içinde ve şehir dışında yapacakları gönderilerde yüzde 30 fiyat avantajından yararlanabilecekler.

Yurtiçi Kargo ve Turkcell'den işbirliği
banner95

Yurtiçi Kargo, Turkcell ile birlikte geliştirdiği kampanya çerçevesinde 31 Aralık 2014 tarihine kadar gönderi yapacak tüm Gnctrkcll ve Turkcell’li esnaflar ile kurumsal müşterilerine taşıma, adresten alım ve adrese teslim hizmet bedelleri üzerinden yüzde 30 fiyat avantajı sunacak.

Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen Gnctrkcll üyeleri YK yazıp 2278’e, Turkcell’li esnaflar ESNAF YK yazıp 1020’e, Turkcell Kurumsal müşterileri ISTEKAZAN yazıp 2222’e kısa mesaj atarak kampanya anahtar kodlarını elde edebilecekler. Turkcelliler, GSM numaralarının başında sıfır olmadan ve araya “-“ işaretinden sonra SMS şifrelerini yazarak kampanyadan yararlanabilecekler.

Kampanya hakkındaki detaylı bilgiye, Yurtiçi Kargo şubelerinin ve acentelerinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden, 444 99 99 Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden veya www.turkcell.com.tr adresinden ulaşılabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71