banner126

Yeni yıla özel yüzde 50 oranında indirim yaptı

Yurtiçi Kargo, 22 Aralık 2014 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği “Yılbaşı Kampanyası” kapsamında müşterilerine standart taşıma ve adrese teslim hizmetleri üzerinden yüzde 50 oranında indirim sunuyor.

Yeni yıla özel yüzde 50 oranında indirim yaptı
banner95

Yurtiçi Kargo, gelenekselleşen yılbaşı kampanyası ile bu yıl da tüm Türkiye’deki yeni yıl heyecanına ortak olmaya hazırlanıyor. 22 Aralık 2014 - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerli olacak “Yılbaşı Kampanyası” kapsamında Yurtiçi Kargo, tüm gönderilerde standart taşıma ve adrese teslim hizmetleri üzerinden yüzde 50 oranında indirim avantajı sunacak. Ayrıca, kargonun alıcıya ulaştığını gösteren “Teslim Hizmet Bilgisi” de göndericilere ücretsiz olarak iletilecek.

Yeni yılda sevdiklerini hediyeleri ile mutlu etmek isteyen Yurtiçi Kargo müşterilerinin “Yılbaşı Kampanyası”ndan faydalanabilmeleri için www.yurticikargo.com web sitesi üzerindeki, ad-soyad ve cep telefonu numarası bilgilerinin yer aldığı mini formu doldurmaları yeterli olacak. Kampanya formunu doldurduktan sonra cep telefonlarına veya e-posta adreslerine gelen kodla birlikte, 22 Aralık 2014 - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında, Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine giden müşteriler, yüzde 50 oranındaki indirim avantajından kolayca yararlanabilecekler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER