banner126

WWF Dünya Saati uygulamasına destek

DHL Supply Chain Dünya Doğayı Koruma Vakfı'nın (WWF) küresel ısınmaya ve çevre sorunlarına dikkati çekmek amacıyla başlattığı Dünya Saati (Earth Hour) Kampanyasına ışıklarını söndürerek destek veriyor.

banner179
WWF Dünya Saati uygulamasına destek
banner95

DHL Supply Chain 28 Mart Cumartesi akşamı İstanbul merkez ofisinde 20:30-21:30 arasında bir saatliğine ışıklarını kapatarak Dünya Saati uygulamasına katılıyor.

DHL Supply Chain Türkiye Genel Müdürü Hakan Kırımlı, çevre konusundaki en büyük kitlesel hareket olan Dünya Saati uygulamasıyla ilgili şunları söyledi: “WWF her yıl Mart ayının son Cumartesi günü saat 20:30-21:30 arasında küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla kişi, kurum ve yönetimleri sembolik olarak ışıklarını kapatmaya davet ediyor. Çevreye gösterdiği duyarlılık dahilinde GoGreen programı ile faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan DHL Supply Chain Türkiye olarak bizler de, merkez ofis binasında ışıklarımızı bir saatliğine kapatarak tüm dünyadaki pek çok lider şirket gibi bu girişime destek veriyoruz. Sürdürülebilir bir dünya için fark yaratmak amacıyla WWF’nin bu uygulamasına destek vererek 28 Mart günü bir saatliğine ofisimizde tüm ışıkları söndürecek ve iklim değişikliği konusunda bilinç oluşturmaya katkıda bulunacağız.”

banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178