banner126

Uysal Madencilik'in tercihi MAN oldu

Uysal Madencilik, 2015 yılının ilk yatırımında tercihini yine MAN’dan yana kullandı. Firma, otomatik şanzımanlı 8 MAN TGS 33.400 6x4 BB damperli kamyon satın aldı. Firmanın filosundaki 24 araçtan 18’i MAN oldu.

banner179
Uysal Madencilik'in tercihi MAN oldu
banner95

MAN, Türkiye’nin gözdesi olmaya devam ediyor. Dayanıklılığı, düşük işletme maliyetleri, yakıt tasarrufu, kalitesi ve konforuyla en zorlu şartların dahi altından rahatlıkla kalkmayı başaran MAN, maden sektörünün de en çok tercih ettiği markalardan biri konumunda. Son olarak sektörün en köklü firmalarından Uysal Madencilik, 8 adet MAN TGS 33.400 6x4 BB damperli kamyon satın alarak filosunu güçlendirdi. Uysal Madencilik, bu satın almayla birlikte filosundaki araç sayısını da 24’e yükseltti.

Uysal Madencilik firmasının Malkara’daki kömür ocağı tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine, UYSAL Madencilik Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adına Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Uysal, İşletme Müdürü Fuat Şakar, MAN adına ise MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul Şubesi Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun,  Kamyon Satış Koordinatörü Kadri Başaran ve  Kamyon Satış Yöneticisi Erkan Şenyurt katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Cengiz Uysal, filolarındaki 24 araçtan 18’inin MAN olduğunu vurgulayarak, “MAN’ı, ağır şartlar altında gösterdiği performans ve sağlamlığının yanı sıra otomatik şanzıman ile yakıt tüketiminde son derece olumlu sonuçlar vermesi nedeniyle tercih ediyoruz. Gerek yakıt tüketimindeki cimriliği, gerekse düşük operasyonel maliyetleri MAN TGS 33.400 6X4 BB araçları tercih etmemize neden oldu” dedi.

Uzun yıllara dayanan köklü işbirliği

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. İstanbul Şubesi Kamyon Satış Müdürü İbrahim Altun da “Uysal Madencilik ile uzun yıllara dayanan bir işbirliğimiz var. Tüm bakımları yetkili servisimizde yapılan bu araçları, takas projeleri ile yenilemek, filodaki ihtiyaçlar yönünde güncellemek için yakın bir işbirliği içerisinde çalışıyoruz” şekilnde konuştu.

Uysal Madencilik firmasının filosuna eklediği MAN TGS 33.400 BB araçlar hakkında bilgi veren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Koordinatörü Kadri Başaran ise “Araçlarımız, otomatik şanzıman, klima, ESP fren sistemi gibi zengin donanım seviyelerinin yanı sıra ağır şartlarda gösterdikleri performansları ile ön plana çıkıyor” şeklinde konuştu.

Törenin ardından Uysal Madencilik firmasına teslim edilen 8 adet MAN TGS 33.400 6X4 BB damperli kamyonlar, ocak sahasındaki kömür nakliyesi operasyonlarına başladı.

Madencilik sektöründe 45 yıllık tecrübe

1970 yılında Tekirdağ’ın Malkara İlçesi’nde kurulan Uysal Madencilik, 45 yıldır kömür madeni işletmeciliği yapıyor. Kömür madenciliğinin köklü firması, filosunda 13’ü otomatik şanzımanlı olmak üzere toplamda 18 adet MAN araç bulunduruyor.

banner191
YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178