Ustalardan tam not aldı

Shell Helix Ultra ile Gelecek Bugün Geldi Ekipleri, 12 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında Shell Helix Ultra ve Shell PurePlus Tanıtım Turu kapsamında Türkiye genelinde 15 farklı şehirde oto sanayi ustalarıyla bir araya geldi.

Ustalardan tam not aldı
banner95

Shell PurePlus teknolojisiyle doğalgazdan üretilen tam sentetik motor yağı Shell Helix Ultra ürünleri, deneyimli ustaların büyük beğenisini kazandı.

Madeni yağ pazarında Türkiye’de ve dünyada 7 yıldır liderliğini* koruyan Shell & Turcas, düzenlediği Shell Helix Ultra Tanıtım Turu kapsamında 15 farklı şehirde yüzlerce oto sanayi ustasıyla buluştu. İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Manisa, İzmir, Denizli, Antalya, Ankara, Samsun, Kayseri, Adana, Antep, Diyarbakır ve Elazığ’daki oto sanayilere giden uzman ekipler, deneyimli ustalara eşsiz Shell PurePlus teknolojisiyle doğalgazdan üretilen ve Aktif Temizleme Teknolojisi sayesinde endüstri standartlarının üzerinde temizlik ve koruma sunan  yeni Shell Helix Ultra ürün grubunu tanıttı.

Shell Helix Ultra ile Gelecek Bugün Geldi Ekipleri’ne 12 Mayıs – 14 Haziran 2014 tarihleri arasındaki etkinlikte, Shell madeni yağlar bölge müdürleri, pazarlama ve teknik departman yetkilileri ile birlikte bölge distribütörü satış ekipleri eşlik etti.  Ustalara Shell Helix Ultra motor yağlarının endüstri standartlarının üzerindeki teknik özellikleri ve faydaları anlatıldı. Broşürler ustalarla paylaşıldı ve ustalara yeni Shell Helix Ultra ürün grubunun ayırd edici özelliklerini anlatan bir film izletildi. Ürün grubu, Türkiye genelinde oto sanayi ustalarının büyük beğenisini kazandı.

Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Seyfettin Uzunçakmak, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yeni Shell Helix Ultra ürünümüz ve eşsiz Shell PurePlus Teknolojisi’ni sanayideki ustalarımıza birebir tanıttığımız ülke çapındaki turumuz süresince, ustalardan yılların tecrübesini dinlemek ve onlarla sıcak bir sohbet fırsatını yakaladık. Shell Helix Roadshow aktivitemizi  önümüzdeki senelerde de devam ettirmeyi amaçlıyoruz.”

Shell Helix Ultra ile üstün temizlik, üstün koruma ve yüksek performans bir arada

Shell Madeni Yağlar, yeniden yapılandırdığı Shell Helix Motor Yağları ürün ailesini kısa süre önce Türkiye’de satışa sundu. Shell PurePlus ve Aktif Temizleme Teknolojilerini buluşturan yeni Shell Helix Ultra, motoru tortulara karşı çok daha güçlü korumanın yanında, düşük viskozite, düşük sürtünme performansı ve düşük buharlaşma özellikli formülü sayesinde %3’e varan seviyelerde yakıt ekonomisi sağlıyor. 

PurePlus Teknolojisi ile üretilen Shell Helix Ultra hakkında bilgi almak isteyenler , 444 1 503 müşteri hizmetleri numarasından ve barkodu okutarak Shell Türkiye web sitesinden destek alabiliyorlar. Ayrıca PurePlus Teknolojisi ile üretilen Shell Helix Ultra’yı satın almak isteyenler, Shell akaryakıt istasyonları ve yetkili satıcılarından temin edebilirler.

Shell Helix Ultra’nın Sağladığı Faydalar

Üstün temizlik: Shell Helix Ultra, endüstri standartlarına göre %65 daha iyi piston temizliği sağlıyor ve diğer motor yağlarına kıyasla motoru ilk günkü temizliğine en yakın düzeyde tutuyor.
Üstün koruma: Shell Helix Ultra, yüksek viskozite kararlılığı ile viskoziteyi optimum seviyede tutarak aşınmaya karşı diğer yağlara kıyasla üstün bir koruma sağlar ve motorun ömrünü uzatıyor.
Yüksek performans: Shell Helix Ultra, sahip olduğu düşük viskozite, düşük sürtünme performansı ve düşük buharlaşma özellikli formülü sayesinde yakıt ekonomisi sağlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71