banner126

U.N.Ro-Ro’dan Global Heavy Transport’a armağan

U.N.Ro-Ro, Münih’te düzenlenen Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’ndaki standını ziyaret eden ve bilet kazanan firmaya hediyesini takdim etti.

banner179
U.N.Ro-Ro’dan Global Heavy Transport’a armağan
banner95

U.N. Ro-Ro, Avrupa’da lojistik ve taşımacılık sektörünün buluşma noktası olan Münih Lojistik ve Taşımacılık Fuarı’nda gerçekleştirdiği öğle yemeği ve panelde müşterilerine yeni hizmetleriyle ilgili bilgi verdi. Yeni yatırımlarıyla Türkiye’nin ro-ro ve intermodal taşımacılığındaki geleceğini garanti altına almaya devam eden U.N. Ro-Ro CEO’su Sedat Gümüşoğlu ve Ludwigshafen Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Stefan Iskan, fuarda gerçekleştirdikleri “Türkiye’nin lojistik üs konumu ve Avrupa ile Türkiye arasında intermodal altyapı” başlıklı sunumda Türkiye-Avrupa taşımacılık rotasındaki sorunlar ve çözümler konusunda bilgi verdiler.

U.N. Ro-Ro, etkinlik kapsamında sunuma katılanlar arasından yaptığı çekilişle bilet armağan etti. Sunumuna katılan 100’den fazla şirket arasında yapılan çekilişin kazananı Global Heavy Transport oldu. Global Heavy Transport’un hediye bileti, U.N. Ro-Ro Pendik Limanı’nda düzenlenen törenle U.N.Ro-Ro adına Pendik Acente Yöneticisi Aylan Türkyılmaz ve Intermodal Yönetcisi Recep Bostan tarafından Global Heavy Transport Genel Müdürü Murat Atmaç’a takdim edildi.

 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178