Uluslararası iş güvenliği ödülü aldı

Alışan Lojistik; iş güvenliği alanında dünyada verilen en önemli ödüllerden birisi olan “2014 Uluslararası İş Güvenliği” ödülünü almaya hak kazandı.

Uluslararası iş güvenliği ödülü aldı
banner95

Alışan Lojistik; kendi personeli ve kendi geleceğini koruyan, yüksek standartlarda hizmet sunan firmalara verilen, İngiltere’nin güvenliği alanında en prestijli ödülü olan Uluslararası İş Güvenliği ödülünü 25 Nisan 2014 tarihinde İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen bir törenle aldı. Alışan Lojistik’i temsilen törene katılan Operasyonlar Koordinatörü Sn. Jan Devrim ve SEÇ-K Müdürü Sn. Aslı Başaran Yamantaş, ödülü British Safety Counsil Chief Executive (Yönetim Kurulu Başkanı) Sn. Alex Botha’dan aldı. İngiltere’nin İş Güvenliği otoritesi olarak kabul edilen, British Safety Council tarafından verilen 2014 Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’ne (2014 International Safety Award) sahip olan Alışan Lojistik; böylelikle iş güvenliği uygulamalarında göstermiş olduğu liderliğinin sürdürülebilirliliğini bir kez daha kanıtladı.

Ciddi bir denetimden başarıyla geçerek kalitesini tescil ettiren Alışan Lojistik; Avrupa standartlarında hizmetler sunarak, iş güvenliği konusunda yasal ve etik kriterleri eksiksiz yerine getiriyor. İş sağlığı ve güvenliği , çevre, Kalite  kurallarına uygun olarak hizmet sunan ve sunduğu hizmetler neticesinde “Uluslararası İş Güvenliği” ödülüne layık görülen Alışan Lojistik; sürekli olarak kendini yenilemeye, geliştirmeye ve bu kuralları içselleştirmeye devam ediyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71