banner126

Ultraflex, çiftçiler ile buluşuyor.

Michelin, tarımda ürün verimini arttırmak için özel olarak ürettiği Michelin Ultraflex teknolojisini, 26 Haziran’da Adana’da düzenleyeceği etkinlikle Türk çiftçilere tanıtmaya hazırlanıyor.

banner179
Ultraflex, çiftçiler ile buluşuyor.
banner95

Lastik devi Michelin, tarımsal döngüye destek olmak ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için düşük hava basınçlı lastik serisi üreterek çiftçilere desteğini gösteriyor. İleri teknoloji çözümleri sunan Michelin Ultraflex serisi, 26 Haziran’da Adana’da düzenlenecek olan etkinlikte Türk çiftçilerle buluşacak. Çiftçiler, radyal ve konvansiyonel teknolojilerin farklılıklarına odaklanan kapsamlı testlerin yanı sıra yakıt tasarrufu ve sürüş konforuna ilişkin olarak Michelin markasının avantajlarını keşfetme fırsatı yakalayacaklar.

Ultraflex teknolojisi

Michelin, Traktörler için XeoBib, AxioBib ve YieldBib modelini çiftçilerin kullanımına sunarken, biçerdöverler için de CerexBib modelini geliştirdi. Ayrıca ilaçlama ve römorkların kullanımı için CargoXBib modelini, püskürteçler ve ekin olgunlaştırma ekipmanları için ise özel SprayBib modelini Türk çiftçilerinin hizmetine sunan Michelin, geliştirdiği bu seriler ile özel ihtiyaçlara uygun büyük avantajlar sağlıyor.

Michelin Ultraflex teknolojisi, ürün verimini arttırmak için tarım lastiklerinin düşük hava basıncında çalışmalarını sağlıyor. Bu teknoloji, tarım makinelerindeki gelişmelere uyum sağlarken toprağı sıkıştırmadan koruyor. Gerçekleştirilen bir araştırma yıllık verim artışının yüzde 4 olduğunu gösterirken, aynı araştırmaya göre, Michelin Ultraflex teknolojisi lastikleriyle toprak sıkışması azaltılarak ürün verimi yüzde 24’ü geçebiliyor.

banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178