banner126

Uçan arabalar iki yıl içinde satışa çıkacak

Dünyanın en iyi girişimcilerini bir araya getiren Pazarlama Zirvesi, uçan arabanın mucidi Stefan Klein’a ev sahipliği yaptı. Bu yıl “Change The Game” konseptiyle 15’incisi gerçekleştirilen Zirve’ye Brisa’nın sponsorluğu ile katılan Klein, uçan aracın iki yıl içinde satışa çıkacağını duyurdu.

Uçan arabalar iki yıl içinde satışa çıkacak
banner95
İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 3-4 Aralık 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen Pazarlama Zirvesi “oyunu değiştirme” konsepti ile pazarlama dünyasının en iyi isimlerini ağırladı. Brisa sponsorluğunda Zirve’ye konuşmacı olarak katılan Aeromobil şirketinin kurucusu Stefan Klein, iki yıl içinde uçan arabaların piyasaya çıkacağını müjdeledi.
 
Üçüncü nesil araç teknolojisinde çığır açtı
Uçan araba icadı ile hayalini gerçeğe dönüştüren Klein, oyunu 20 yılda nasıl değiştirdiğini şu sözlerle ifade etti: “Trafikte öndeki arabanın üstünden uçmayı hayal ederdim. Uçan arabayı yaparken bu dürtüden ilham aldım. “Aeromobil”de uçak ve otomobili birleştirdim.  
“Sürdürülebilirlik stratejilerimiz yeni nesil araç teknolojileri ile gelişecek”
Brisa Tüketici Ürünleri Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat, Pazarlama Zirvesin’de yaptığı konuşmada farklılaşmayı inovasyonda gördüklerinin altını çizdi: “İnovasyon sürecini, sürekli değişimi ve girişimciliği şirket olarak DNA’mıza yerleştirmek için takım olarak çalışıyoruz. Üretim ve satışa odaklanan önceki vizyonumuzu, müşterilerimize odaklanarak “gelecek için en iyi yolculuğu tasarlamak” olarak değiştirdik.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER