banner201

Trieste Lojistik Terminali’ni Alman HHLA satın aldı

banner250

"Trieste Lojistik Platformu" (PLT), Alman şirketinin Adriyatik'teki operasyonel altyapısını oluşturacak. HHLA PLT İtalya terminali, Trieste Serbest Bölgesi’nde yer alıyor ve toplam 27 hektarlık bir alana sahip.

banner242
Trieste Lojistik Terminali’ni Alman HHLA satın aldı
banner231

HHLA (Hamburg Hafen und Logistik AG) Trieste Lojistik Platformu’nun satın alımını tamamladı. İlk operasyonlar Şubat ayında başlayacak. www.logisticanews.it haber portalında yer alan habere göre, "Trieste Lojistik Platformu" (PLT), Alman şirketinin Adriyatik'teki operasyonel altyapısını oluşturacak. HHLA PLT İtalya terminali, Trieste Serbest Bölgesi’nde yer alıyor ve toplam 27 hektarlık bir alana sahip. Kuzey kesimde ağırlıklı olarak genel kargo trafiği elleçleniyor ve lojistik hizmetler veriliyor.

banner95

Güney bölgesinde, terminalin yeni kalbi yapım aşamasında ve gelecekte, konteyner ve ro-ro trafiği için derinleştirme yapılacak. Gerekli sistemik, teknik ve personel yapıları ve koşulları oluşturuldu. Ro-ro elleçlemesi için, Akdeniz'de kullanılan yeni nesil ro-ro gemilerinin yönetimine uygun 35 metre genişliğinde bir rampa mevcut.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178