TLS Lojistik'in deposu HEKA kapılarını açıyor

TLS Lojistik'in en yeni deposu HEKA kapılarını ilk olarak geleceğin lojistik uzmanlarına açıyor.

TLS Lojistik'in deposu HEKA kapılarını açıyor
banner95

TLS Lojistik'in en yeni deposu Heka, yerli ve yabancı 200 genç öğrenciyi ağırlamaya hazırlanıyor. Gençler, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin organize ettiği Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı kapsamında, Türkiye'nin en büyük depolarından bir olan Heka'yı ziyaret edecek. Bu gezi, Heka için de bir lansman niteliği taşıyacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye'nin en aktif öğrenci kulüplerinden biri olan Kalite ve Verimlilik Kulübü, gelenekselleşen Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı etkinliğinin bu yıl dokuzuncusunu düzenliyor. TLS Lojistik'in sponsorluğunu üstlenerek destek verdiği etkinlik kapsamında gençler, 6 Aralık 2013 tarihinde Türkiye'nin en büyük depolarından biri olan Heka'yı ziyaret edecek. Gençlerin ziyareti, Heka için de bir lansman niteliği taşıyor. Gençler, Heka'nın ilk misafirleri olacak.

2-7Aralık 2013 tarihlerinde üniversitenin Beşiktaş kampüsünde düzenlenecek olan etkinlik, üç gün seminer, bir gün teknik gezi ve atölye çalışmaları şeklinde planlandı. Geziye ayrılan günde Türkiye'nin dört bir yanından ve yurtdışından gelen 200 öğrenci, TLS Lojistik'in en yeni deposu Heka'yı ziyaret edecek.Şekerpınar'da bulunan ve son derece gelişmiş bir teknolojik altyapıya sahip olan depoyu ziyaret edecek olan lojistik öğrencileri, böylece gelecekte birer mensubu olacakları sektörü birebir deneyimleme şansı bulacak.

10 Milyon Dolarlık Yatırımla Kuruldu

Heka deposu, adını, Orion yıldız kümesindeki bir yıldızdan alıyor. 10 milyon dolar tutarındaki yatırımla Şekerpınar'da kurulan Heka'nın büyüklüğü 25 bin metrekare. 52 bin palet kapasiteli Heka ile şirketin toplam depolama alanı da135 bin metrekareye ulaşmış bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71