TIRSAN, SAGİAD üyelerini ağırladı

TIRSAN, 20 Mart 2014 Perşembe günü Sakarya Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği’ni Adapazarı fabrikasında ağırladı. Tırsan Treyler A.Ş. İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz’ın ev sahipliği ile gerçekleştirilen programa Sakarya Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Ali Hacıeyüpoğlu, Genel Sekreteri İbrahim Bozkurt, Sektör Temsilcisi Hasan Demireller ve farklı sektör kuruluşlarından kırka yakın iş adamı katılım gösterdi.

TIRSAN, SAGİAD üyelerini ağırladı
banner95

 İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz’ın, Tırsan’ın yurtiçi ve yurtdışı başarıları, fabrika ve üretim gücü hakkındaki detaylı bilgilendirmelerine ek olarak, sektör ve bölgesel konular hakkında karşılıklı bilgi alışverinde bulunuldu. Sakaryasanayiciler Tırsan Adapazarı fabrikası hakkında aldıkları detaylı tanıtımların ve organizasyonun çok faydalı ve bilgilendirici olduğunu ifade ederek Ahmet Yılmaz’a teşekkür plaketi takdim etti. Fabrika tanıtım turunun ardından organize edilen yemek ile program sonlandı.

Organizasyon sonunda açıklamada bulunan Ahmet Yılmaz ‘Sektör lideri ve bölgenin önde gelen üreticilerinden biri olan Tırsan ve Sakaryalı sanayicilerin bölge ekonomisinin gelişimi için yakın iş ilişkisi geliştirmesi ve gelecekte gerçekleşebilecek işbirliği fırsatlarını değerlendirilmesi adına organizasyonumuz çok başarılı geçmiştir. Sakarya Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği’ni fabrikamızda ağırlamaktan gurur duyuyoruz’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71