banner126

TIRSAN, Rusya başarılarını kutladı

TIRSAN, Kässbohrer markası ile katıldığı CTT’2014 fuarında Rusya pazarında elde ettiği başarılarını müşterileri ile kutladı. Gerek fabrika yatırımları ve gerekse genişleyen satış ve satış sonrası bayi ağı ile Rusya pazarında giderek güçlenen TIRSAN, Yeni Nesil Damper aracının lansmanını yaptığı Rusya’nın en büyük inşaat ekipmanları fuarı CTT’ye çıkartma yaptı.

TIRSAN, Rusya başarılarını kutladı
banner95

Müşteri ihtiyaçlarına odaklı çözümler üreterek büyüyen TIRSAN, Yeni Nesil Damper K.SKS’nin Rusya lansmanını da gerçekleştirdiği Kässbohrer standında, Rusya pazarında en çok tercih edilen 5 Dingilli Uzayabilir Low-bed semi-treyler, K.SLA 5’i de sergiledi.

Nuhoğlu ‘2015 Sonunda Rusya’da 11 million Euro Yatırım Tamamlanmış Olacak’

Sektör basını, müşteriler ve Kässbohrer bayilerinin katılımı ile gerçekleşen Yeni Nesil Damper lansmanında açıklamalarda bulunan TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ağırlıklı olarak, Rusya pazarındaki uzun dönemli stratejik planlarına verdikleri önemi vurguladı. Nuhoğlu ‘2009 yılında başladığımız Rusya yatırımlarımızda şimdiye kadar 5 million Euro yatırım yaptık ve 2015 yılı sonunda toplam 11 million Euro’luk yatırımı tamamlamış olacağız’ dedi.

Yeni Nesil Damper’in Global Pazara Tanıtımı

Sektör basınının yoğun katılımı ile tanıtımı yapılan Yeni Nesil Damper, Rusya’da tam not aldı. Yeni Nesil Damper, Rusya müşteri beklentilerinin, çalışma koşullarının ve iklim farklılıklarının gerektirdiği ihtiyaçların detaylı pazar araştırmaları ile belirlenmesi sonucunda geliştirildi. TIRSAN Ar-Ge Merkezinin yurtdışı pazar farklılıkları konusundaki tecrübesi sayesinde Rusya pazarı ihtiyaçlarına hızla uyarlanan Damper, TIRSAN’ın Yasnogorsk fabrikasında üretilecek olması nedeniyle de ayrı bir öneme sahiptir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER