banner126

TIRSAN 16 Adet Maxima'yı teslim etti

Kafkas Nakliyat 16 adet Tırsan Perdeli Maxima+ semi-treylerleri Tırsan Adapazarı Fabrikasında düzenlenen tören ile teslim aldı. Tırsan bayisi Gelecek Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Kafkas Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Korkmaz Okut, Lojistik Müdürü Yakup Özyurt, Tırsan Yurtiçi Satış Genel Müdür Yardımcısı Ercan Kulaksız ve Gelecek Otomotiv Satış Danışmanı Fatih Dikbaş’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

banner179
TIRSAN 16 Adet Maxima'yı teslim etti
banner95

Kafkas Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Korkmaz Okut gerçekleştirilen törende, Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “Tırsan’ı tercih etmemizdeki en önemli neden perdeli ürün segmentinde sektörün en iyisi olması, ürünlerin kalitesi ve markaya duymuş olduğumuz güvendir. Öte yandan, Tırsan treylerlerin sahip olduğu K-fix yük sabitleme sistemi sayesinde taşımalarımızı hızlı ve güvenli yapabilmekteyiz.”

Tırsan Perdeli Maxima+ semi-treylerlerin şasisi ve tüm kaynaklı komponentlerinin paslanmaya karşı tri-elektron metoduna uygun olarak çinko-fosfat kataforez (KTL) kaplı olması sayesinde 10 yıl paslanmazlık garantisi altındadır. Araçların bakım maliyetlerinin aşağı çekilmesini sağlayan kataforez kaplama sayesinde araçların ikinci el değeri de yükselmektedir.

 Merkezi Iğdır olan Kafkas Nakliyat ağır inşaat malzemeleri, gıda, sağlık, perakende, tekstil, endüstri ve yapı & dekorasyon taşımacılığı alanında müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178