banner126

Thermo King'e bir ödül daha

Thermo King, Sıcaklık Kontrollü Depolama ve Dağıtım (TCS-Ge) Ödülleri'nde 2014 yılı taşıma sıcaklığı kontrol çözümleri üreticisi kategorisinde orijinal Ekipman Üreticisi ödülünü almaya hak kazandı.

Thermo King'e bir ödül daha
banner95

Bozulabilir tedarik zincirinde verilen TCS-Ge Ödüllerinde Thermo King, bilinilirlik, güvenilirlik, yaygınlık ve farklı müşteri tabanı için mobil servis destek ağı uygulamaları hizmetlerinden dolayı seçildi.

2014 TCS-Ge Ödül töreni Warwickshire Ulusal Motosiklet Müzesi’nde gerçekleştirildi ve 17 farklı kategoride verildi.

İngiltere’de gerçekleşen törende ödülü Thermo King adına İngiltere satış müdürü Stephen Williams aldı. Williams, işletim verimliliği ve ürünlerinin çevreye etkisini azaltmak için sürekli yenilikçilik arayışlarında bulunan Thermo King adına bu ödülü almaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek teşekkür etti. 

Williams, “Thermo King gibi, belli bir süre içerisinde doğru sıcaklıkta, taşımacılık gerektiren ürünlerin zamanında ve sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlarken, aynı zamanda çevresel etkilerini de azaltarak müşterilerine çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. Bu ödül sorumluluklarımızı arttırmakta ve bizi daha iyiyi yapmaya yönlendirmektedir” açıklamasında bulundu.

Thermo King ünitesinin sahip olduğu takip sistemi sayesinde seyir halindeki araçlar, uydudan takip edilebilirken, kasa sıcaklığı anlık izlenebilmekte ve gerekirse ısıya müdahale edilebilmektedir. Ayrıca sistem sayesinde herhangi bir sorun karşısında da gerek Türkiye, gerekse Avrupa’da istenilen servise çok kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER