Şehir Hatları'ndan açıklama

İstanbul'da sis nedeniyle vapur seferleri defalarca iptal olmuştu. Dün olduğu gibi bugün de sabah saatlerinde bir çok sefer iptal edildi. Sabah 07:30 itibariyle Şehir Hatları'nda iptal edilen seferlerin yeniden başladığı duyuruldu.

Şehir Hatları'ndan açıklama
banner95

SABİHA GÖKÇEN'DE UÇUŞLAR BAŞLADI

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda sis nedeniyle iptal edilen iç ve dış hat seferleri, saat 06.00 itibariyle yeniden başladı.

İDO SEFERLERİNDE DE İPTALLER VAR

İDO'dan yapılan açıklamada  07:00'deki Yenikapı - Bandırma Hızlı Feribot ile 07:30’daki Bandırma - Yenikapı - Bostancı Deniz Otobüsü seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.

ŞEHİR HATLARINDAN AÇIKLAMA

Sabah saatlerinde bir çok seferin iptal edildiğini duyuran Şehir Hatları'ndan saat 07:30'da yeni bir açıklama yapıldı. Açıklamada sis nedeniyle iptal edilen seferlerin, yeniden başladığı duyuruldu.

İSTANBUL'DA SİS GECE DE ETKİLİ OLDU

İstanbul genelinde 2 gün önce akşam saatlerinde başlayan yoğun sis bu gece de devam etti. Sisli havanın etkili olduğu yerlerden biri de Taksim Meydanı oldu. Yoğun sis nedeniyle görüş mesafesi düşerken, araç sürücüleri sis lambaları ve dörtlülerini yakarak ilerledi. Yoğun sisten dolayı Taksim Cumhuriyet Anıtı da adeta görünmez hale geldi. Vatandaşlar da sisli havada, anıt çevresinde bol bol fotoğraf çektirdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71