Renault Trucks sayısını 65'e çıkardı

ETİ’nin grup şirketlerinden Sarp Lojistik, filosunu 6 adet Renault Trucks Premium 460.18 GV çekici ile güçlendirdi. Yeni alımlarla filosundaki çekici sayısını 65’e, toplam çekici sayısını da 130’a yükselten Sarp Lojistik’e araçların teslimatını Koçaslanlar Otomotiv gerçekleştirdi.

Renault Trucks sayısını 65'e çıkardı
banner95
ETİ’nin grup şirketlerinden Sarp Lojistik, alımını yaptığı Renault Trucks çekicilerle filosundaki toplam çekici sayısını 130’a, toplam Renault çekici sayısını ise 65’e çıkardı. ETİ Grubu’na ait malların nakliyesini gerçekleştiren Sarp Lojistik’in filosunda ayrıca 45’i Renault olmak üzere toplamda 90 kamyon yer alıyor.
 
Teslimat töreninde söz alan Sarp Lojistik Genel Müdür Ünal Şakar, “Uzun yıllardır Renault Trucks ile çalışıyoruz. Renault Trucks çekicilerin işletme maliyetlerinin bizim için düşük olması, uzun süreli işbirliğimizin temel ve en önemli faktörlerinden. Yakıt ekonomisindeki kârlılık ve işletme maliyetlerinin düşük olması gibi hassasiyetlerimizin karşılanması, Renault Trucks ile işbirliğimizin sürdürülebilirliği için oldukça önemli” ifadelerini kullandı.
 
Renault Trucks adına törende Türkiye Satış Direktörü Tolga Küçükyumuk ve Bölge Satış Müdürü Coşkun Saraç yer aldı. Söz alan Küçükyumuk, Renault Trucks’ların güçlü yönlerine değindiği konuşmasında, Şakar’ın altını çizdiği satırlara da dikkat çekti: “Çekicilerimizin işletme maliyetlerinin iş ortaklarımız için düşük olması ve yakıt tüketiminde sunduğu ekonomi Renault Trucks’ı müşterilerimiz için oldukça cazip hale getiriyor. Türkiye uzun yol çekici pazarında Premium ile gücümüze güç kattık. Müşterilerimize sunduğumuz Optifuel sürüş eğitimleri ve Infomax sistemi ile taşımacılara yakıt tüketimlerinin azaltılması ve düzenli takip olanağı sağlıyor, markaya olan güven ve bağlılığı artırıyoruz. Renault araçlarımız bu sebeple taşımacıların öncelikli tercihi olmayı sürdürüyor. Tüm bu özelliklerimizden dolayı Sarp Lojistik’in bizi seçmesinden dolayı oldukça mutluyuz. Uzun süredir devam eden işbirliğimizin artarak devam edeceği inancındayız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71