banner126

Perdeli filosunu TIRSAN ile büyüttü

Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat 24 adet Tırsan Perdeli Maxima semi-treyler’i TIRSAN Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. TIRSAN bayisi Gelecek Otomotiv- Diyarbakır şubesi tarafından satışı gerçekleştirilen treylerlerin teslimat töreni Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Bağtır ve Tırsan Treyler A.Ş. İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Yılmaz’ın katılımı ile gerçekleşti.

Perdeli filosunu TIRSAN ile büyüttü
banner95

Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Bağtır, gerçekleşen teslimat töreninde TIRSAN’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı ‘ Öncelikle TIRSAN markasını tercih etmemizdeki en önemli neden TIRSAN Treyler’in perdeli ürün grubunda sektörün en iyisi olmasıdır. Ayrıca TIRSAN markasına duyduğumuz güven, araçların kalitesi, sahip olduğu geniş ürün gamı, 2. el değerinin yüksekliği ve TIRSAN Treyler’in geniş servis ağı ile sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerde tercihimizi kolaylaştırmıştır’ dedi. Bağtır, ‘TIRSAN ürünlerini satın almamız ilk defa Gelecek Otomotiv sayesinde gerçekleşti. Yeni yatırımlarımızda da TIRSAN ve Gelecek Otomotiv ile işbirliğimizin artarak devam etmesini istiyoruz’ diye belirtti.

Merkezi Şırnak olan Özesatoğulları Uluslararası Nakliyat’ın Mersinde de şubesi bulunmaktadır. Firma ağırlıklı olarak yurtiçi yurtdışı kuru yük, beyaz eşya ve inşaat malzemeleri alanında müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140