banner126

Otokar Kıbrıs'ta sağdan direksiyonlu Sultan’ı tanıttı

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar’ın sağdan direksiyonlu Sultan otobüsü 39. KKTC Uluslararası Fuarı’nda sergilendi. Otokar’ı etkinlikte KKTC yetkili satıcısı Minsan Engineering temsil etti.

banner179
Otokar Kıbrıs'ta sağdan direksiyonlu Sultan’ı tanıttı
banner95

Otokar Atatürk Kültür Parkı ve Fuar Alanı’ndaki standında, KKTC Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi, Turizm, Kültür ve Spor Bakanı Menteş Gündüz, KKTC Kamu Araçları İşletmecileri Birliği Başkanı Menteş Aytaç ve KAR – İş Yönetim Kurulu Üyeleri gibi isimleri ağırladı. Sağdan direksiyonlu araçları ile ilgili bilgiler verdi. Dünyanın dört bir yanında toplu taşıma şirketleri tarafından yakın markaja alınan Sultan otobüsü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de tasarımı ve konforuyla dikkatleri üzerine topladı.

5 Haziran’da başlayan ve 10 gün süren Kıbrıs’taki bu önemli etkinliğe katılmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Otokar KKTC Yetkili Satıcısı Minsan Engineering’in sahibi Ayer Yarkıner “Otokar, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda araçlar tasarlayıp üretiyor. Yüzde yüz Türk sermayeli bir firma olarak Otokar’ın hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki başarılarıyla gurur duyuyoruz. Kıbrıs’ın en büyük fuarı olan KKTC Uluslararası Fuarı’nda sağdan direksiyonlu Otokar otobüslerini sergilmekten mutluyuz. Navigo ismi ile pazara sunduğumuz bu otobüsler, sağdan direksiyonlu olmalarının yanısıra özellikle Türkiye’de tasarlandığı ve üretildiği, Avrupa olmak üzere 40’a yakın ülkede milyonlarca yolcu taşıdığı için ilgi çekti” dedi.

Yakın zamanda Malta’da kazandığı otobüs ihalesi ile sağdan direksiyonlu otobüslerinin ilk filo satışını gerçekleştirmişti.

İhtiyaca uygun tasarım Sultan’da

Türkiye’nin 5 yıldır otobüs pazarı lideri olan Otokar’ın Sultan otobüsleri, Navigo ismi ile yurtdışında farklı yol ve iklim koşullarında güvenle hizmet veriyor. Araç sağdan direksiyonlu özelliği ile farklı pazar ihtiyaçlarını karşılarken güçlü performansına karşılık düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri ile de ön plana çıkıyor. Üstün yol tutuşu sergileyen Sultan, 36 +1 +1 oturma kapasitesi ve iç hacminin genişliği ile dikkat çekiyor.

 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178