banner201

Müjdat Aras: ”Öncelikli hedefimiz çevreye karşı duyarlı, bilinçli ve etkin bir şirket olmaktır.”

banner233

2006 yılından itibaren 40 yılı aşkın sektörel deneyim ile, Türkiye’ nin en çok satan lider markası Renault ve müşteri tercihlerinde önemli yeri olan Dacia markasının bayiliğini yapan Koçaslanlar Motorlu Araçlar, teslim ettiği her araç için müşterileri adına TEMA Vakfı ile birlikte hazırladıkları fidan bağışı projesini hayata geçirdi.

Müjdat Aras: ”Öncelikli hedefimiz çevreye karşı duyarlı, bilinçli ve etkin bir şirket olmaktır.”
banner231

6 ilde, 17 ayrı lokasyon ile 37 dünya markasının bayiliğini ve distribütörlüğünü yürüten Koçaslanlar Holding grup şirketlerinden olan Koçaslanlar Motorlu Araçlar, satış ve satış sonrası maksimum müşteri memnuniyetini en önemli misyonu edinerek, Bursa İnegöl’de hizmet veriyor. Renault ve Dacia markalarının satış, servis ve yedek parça hizmetini veren Koçaslanlar Motorlu araçlar, ayrıca 2. El satışı, 21 adet acenta markası ile sigorta ve kasko satışı ve satılan araçlara aksesuar ve lastik satışı hizmetleri vermektedir.

Sadece tek bir fidan dikerek bile yeni bir yaşamın başlangıcına katkı sağlanabileceğini vurgulayan Koçaslanlar Motorlu Araçlar Genel Müdürü Müjdat Aras, “Doğayı korumak ve “Motorlu araçların tümü egzoz emisyonu üretir. Pek çok farklı hidrokarbon içeriğe sahip olan ve motoru çalıştırmak için kullanılan araçların yakıtları, çevreye zararlıdır. Teslim ettiğimiz her araç için bir fidan bağışı yaparak, bu zararları en aza indirmek, doğayı korumak ve karbon ayak izlerini düşürmeyi amaçlamaktayız. Koçaslanlar Motorlu Araçlar olarak öncelikli hedefimiz çevreye karşı duyarlı, bilinçli ve etkin bir şirket olmaktır. Fidan bağışı yapmak hem bireyler hem de kurumlar için geleceğe ve doğaya yatırım yapmak demektir. Gelecek nesiller için yaşadığımız yere en değerli yatırımlardan birini yapmaktayız ve sürdürmeyi hedefliyoruz. Bununla beraber müşterilerimiz ile yaptığımız mutlu ticareti ölümsüzleştirirken onları da bu değerli çevre yatırımına ortak yapmayı planlıyoruz.” dedi.

banner95

Koçaslanlar Motorlu Araçlar’ın çevresine duyarlı bir şirket olduğunun ve bu gibi projelerin devam edeceğinin altını çizen Aras, “Koçaslanlar Motorlu Araçlar olarak bayimizden sıfır ve ikinci el araç alan, servisimizi kullanan filo müşterilerimize teslimat aşamasında satış danışmanlarımız ve servis danışmanlarımız tarafından Tema Vakfı ile hazırladığımız fidan sertifikasını hediye etmekteyiz. Bu sayede geleceğimiz için en büyük yatırımlardan birini yaptığımızı düşünmekteyiz. Fidan bağışı ile başlayarak önümüzdeki dönemlerde bu yatırımları çeşitli projeler ile sürdürmeyi planlıyoruz.” diye konuştu.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178