banner126

Michelin’in tarım lastiklerine Fransa’dan üç ödül

Michelin, zirai lastik teknolojileriyle dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere’in Mükemmeliyet Programı’nda tarımda kullanılan Buldozer işletim üniteleri alanında en yüksek puanı alarak ‘Yılın Tedarikçisi’, ‘2014 Yılı Ortak Düzeyinde Tedarikçi’ ve havasız lastik teknolojisi X Tweel ile ise ‘İnavosyon Ödülü’nü aldı.

banner179
Michelin’in tarım lastiklerine Fransa’dan üç ödül
banner95

 Geliştirdiği teknolojiler ve Ar[ampersand]Ge gücüyle sektöre öncülük eden Michelin,  geliştirdiği teknolojilerle John Deere Mükemmeliyet Programı’nda üç ödül aldı. Fransa’da gerçekleştirilen programda Michelin, 2014 yılı 'Ortak Düzeyde Tedarikçi'  ve tarım buldozeri işletim ünitelerinde 'Yılın Tedarikçisi'  ve İnovasyon Ödülü olmak üzere üç ödülle döndü.

Mükemmeliyet Programı kapsamında kalite, maliyet yönetimi, teknik destek olmak üzere çeşitli kriterlerle değerlendirilen katılımcılar ödüllendirildi. Devrim niteliğindeki havasız lastiği 'Michelin X Tweel Turf' ile 2014 John Deere Tedarikçi İnovasyonu Ödülü’nü de alan Michelin, inovasyon alanındaki üstünlüğünü bir kez daha ispatladı. 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178