Michelin ile daha kısa frenleme mesafesi

Michelin, ‘Total Performances’ stratejisiyle sürücülerine her zaman güvenlik, düşük yakıt tüketimi ve en yüksek performansı sunmak için çalışıyor. Michelin Agilis+ ürünü, 2 metre daha kısa frenleme mesafesi ve ıslak zeminde daha iyi tutunabilme özelliğiyle fark yaratırken; daha düşük yuvarlanma direnciyle de bir önceki teknolojiye kıyasla 150 litre daha fazla yakıt tasarrufu sunuyor.

Michelin ile daha kısa frenleme mesafesi
banner95

Michelin uzmanlığı ile yoğun Ar&Ge çalışmalarının sonucunda geliştirilen Agilis+, TÜV SÜD direnç testlerinde gösterdiği performansla başarısını kanıtladı. Temel stratejisi olan ‘Total Performances’ ile daha fazla performansı bir araya getiren Michelin, uzun ömürlü ve ekonomik Agilis+ sayesinde tek bir teknolojik inovasyon ile eski jenerasyon ürünlere göre sürücüsüne daha fazlasını sunuyor.

Aşınmalara karşı daha fazla dayanıklılık sunuyor

Agilis+ sahip olduğu %100 silika içerikli kauçuk karışımı sayesinde güvenlik ve tasarrufta eski jenerasyon lastiklere oranla çok daha yüksek bir performans sunuyor.  2 metre daha kısa frenleme mesafesi ve ıslak zeminde daha sağlam tutunması ile göz dolduran Agilis+, aşınmaya karşı daha fazla dayanıklılık sağlaması için ağır vasıta lastiklerinde kullanılan yanak koruma bantları ile donatılıyor. Lastiği her koşulda ve her yönden daha fazla koruması amacıyla her iki tarafına da eklenen 8 koruma bandıyla sağlamlığı artırılan Michelin Agilis+, tek bir teknolojiyle iki gelişmiş performansı bir arada yaşatıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71