banner201

MechTalks etkinliklerinin ilki 25 Kasım'da düzenlenecek

banner233

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD), Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği (MTMD) ve Borusan Mannesmann ev sahipliğinde gerçekleştirilecek MechTalks etkinlikler serisinin ilk lansman toplantısı 25 Kasım 2021’de Sait Halim Paşa Yalı’sından canlı yayınlanacak. MechTalks, mekanik tesisat sektörünün bugününe ve geleceğine ışık tutacak vizyoner konuşmacıları ağırlayacak.

MechTalks etkinliklerinin ilki 25 Kasım'da düzenlenecek
banner231

TTMD, MTMD ve Borusan Mannesmann ev sahipliğinde hayata geçen ve farklı sektörlere değer katacak fikirlerin paylaşımına fırsat tanıyan MechTalks etkinliklerinin ilki 25 Kasım 2021 tarihinde düzenleniyor. Sait Halim Paşa Yalısı’ndan canlı yayınlanacak etkinliği, izleyiciler internet üzerinden takip edebilecek. 

banner95

“İklim Krizi ve Pandemi Döneminde Bina Mekanik Sistem Adaptasyonu” teması ile düzenlenecek MechTalks’ta panelistler arasında Filiz Pehlivan, Mustafa Bilge, Burak Rıza Toraman, Hüseyin Erdem ve Meriç Sapçı yer alacak. Değişen iklim şartları ve post-pandemi dönemine dair öngörülerin yanı sıra geleceği bugünden yakalamak için alınacak aksiyonlar ve eylem planları üzerine panelistler değerli görüşlerini paylaşacak. MechTalks moderatörlüğünü ünlü TV sunucusu Merve Yıldırım gerçekleştirecek, AKUT Kurucusu Nasuh Mahruki ise konuk konuşmacı olarak vizyoner bir sunum yapacak.  

İzleyicilerin internetten canlı olarak izleyebileceği MechTalks sponsorları arasında Birleşim Mühendislik, Daikin, Doğu İklimlendirme, Form, İSİB, Systemair, Trox, Üntes ve Viessmann bulunuyor. 

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178