banner201

Köksal Yapı, tüm araç filosunu MAN’a dönüştürüyor

Demir çelik ve lojistik alanında Türkiye’nin her noktasına ürün ve hizmet sunan Köksal Yapı, filosundaki tüm araçları MAN’a dönüştürme kararı aldı. Firma, aldığı yeni karar çerçevesinde 50 adetlik araç yatırımının ilk grubu olan 15 adedi törenle teslim aldı. Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Köksal Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Köksal’ın yanı sıra Filo Müdürü Murat Özen ve Lojistik Sorumlusu Faruk Mısırlıoğlu ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ve Satış Uzmanı Tuna Alaybeyoğlu katıldı.

Köksal Yapı, tüm araç filosunu MAN’a dönüştürüyor
banner95

Teslimat töreninde sembolik MAN anahtarını alan Köksal Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Köksal, MAN ile olan iş birliklerinden mutlu olduklarını belirterek, “Firma olarak, bugün demir çelik ve lojistik sektöründe ülkemizin üreten ve büyüyen gücüyüz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla ülkemizin dört bir yanına ürün ve hizmet sunuyoruz. Bu faaliyetlerimizde de güvenilir çözüm ortağımız MAN’ın üstün nitelikli araçlarına ve sunduğu hizmetin kalitesine güveniyoruz. Şimdi de bu güvenimizi bir adım daha ileriye taşıyarak, tüm araç filomuzu MAN markasına dönüştürme kararı aldık. Bugün 50 araçlık araç yatırımımızın ilk kısmı olan 15 adet MAN çekiciyi teslim aldık. İnanıyorum ki, bu iş birliğimiz önümüzdeki süreçte daha da artarak devam edecektir” dedi.

Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Bölge Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ise; “MAN olarak, geniş ürün yelpazemiz, farklı sektörlere yönelik ideal çözüm önerilerimiz ve satış sonrası hizmet anlayışımız ile firmaların ‘güvenilir çözüm ortağı’ olmaya devam ediyoruz. Sektörünün güçlü firması Köksal Yapı da iş birliğine çok değer verdiğimiz bir iş ortağımız. Kendilerinin hem araçlarımızdan hem de verdiğimiz hizmetten memnuniyet duymaları ve bu iş birliğini daha da ileriye taşımak istemeleri bizim için ayrı bir mutluluk. Bu nedenle kendilerine bir kez daha teşekkür eder, yüksek konfor ve donanıma sahip ödüllü MAN TGX serisi araçlarımız işletmelerine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.”

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner216

banner174

banner178