Kargosunu kendi getiren kazanıyor

Yurtiçi Kargo, gönderilerini kendileri getiren veya teslim alan bireysel müşterilere yönelik başlattığı “Eko Paket” ve “Süper Eko Paket” uygulamaları ile sürpriz fiyat avantajları sunacak.

Kargosunu kendi getiren kazanıyor
banner95

Yurtiçi Kargo, şehir içi ve şehir dışı taşımalarında ekonomik fiyatlar içeren “Eko Paket” ve “Süper Eko Paket” adlı iki yeni uygulama başlattı.

Gönderilerini Yurtiçi Kargo’nun tüm Türkiye’deki 760’dan fazla şubesine ve acentesine kendileri getiren bireysel müşteriler, “Eko Paket” uygulamasından; gerek göndericinin gerekse alıcının şubelere giderek kargo işlemlerini gerçekleştirdiği durumlarda ise “Süper Eko Paket” uygulamasından yararlanabilecekler.

12:00 – 15:00 saatleri arasında “Eko Paket” ve “Süper Eko Paket” uygulamalarından yararlanmak isteyecek müşteriler ise, paket avantajlarına ek olarak, yüzde 20 oranında bir ek indirime hak kazanacaklar.

SMS bilgi hizmetini de içeren söz konusu uygulamalar hakkındaki detaylı bilgiye Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilecek.    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71