banner126

Iveco'dan 61 adet araç aldı

Iveco’nun İstanbul yetkili satıcısı Istanbul Otomotiv 61 adet satış gerçekleştirdiği MyLogistics firmasına törenle araçları teslim etti. Satışı gerçekleştirilen araçlar sırası ile Stralis Hı-Way Euro VI çekici, 10 adet, 27 adet Daily 3,5 Ton, 17 adet Daily 7 Ton ve 7 adet Eurocargo kamyon.

banner179
Iveco'dan 61 adet araç aldı
banner95

Teslim töreninde konuşma yapan Istanbul Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Cem Arı, MyLojistik firmasına yaptıkları teslimatdan büyük memnuniyet duyduklarını ve müşterilerini satış sonrası hizmetlerde de mahcup etmeyeceklerini ifade etti ve Türkiye pazarında IVECO ‘nun her geçen gün pazar payının yükseldiğini, geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle hak ettiği yere geleceğine inancının tam olduğunu sözlerine ekledi.

My Lojistik Genel Müdürü Sayın Abbas Akbal tören sırasında yaptığı konuşmada 1993 yılında kurulan firmalarının 1999 yılından beri taşımacılık hizmeti verdiğini ve filolarında hafif, orta ve ağır olmak üzere her segmentden kamyon olduğunu 2014 yılında müşterilerine depolama hizmeti vermeye başladıklarını ve bir önceki seneye oranla %21'lik cirosal büyüme kaydettiklerini ifade etti. Abbas Akbal  Mylogistics olarak, müşterilerimiz için en uygun çözümleri bularak 300'den fazla personelimiz, 250'den fazla özmal-350'den fazla sözleşmeli aracımız ile yolumuza devam ediyoruz dedi. Abbas Akbal  filolarındaki araçlarının % 90 ‘ ının Iveco olduğunu, hem Iveco araçlardan hem de Istanbul Fiat’ın satış sonrası hizmetlerinden memnun olduklarını, geniş ürün çeşitliliği, yüksek ürün kalitesi ve teknolojik olarak Iveco’nun EGR kullanmadan euro6 emisyon seviyesini yakalıyor olmasının kendileri için en önemli kriter olan yakıt tüketiminde büyük avantaj sağladığından dolayı tercihlerini Stralis euro6 yönünde kullandıklarını ifade etti. Abbas Akkal Iveco araçların genel olarak düşük yakıtım tüketiminden de çok memnun olduklarının altını çizdi

Tören sonrasında İstanbul Otomotiv yönetim kurulu başkanı Cem Arı İstanbuldaki ilk Euro 6 motorlu HI WAY teslimatının anısına Abbas Akbal’a bir plaket takdim etti.

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178