banner126

İş ortaklığı yaptılar

Kaliteli ve uygun fiyatlı oto servis hizmetlerini kapınıza getiren Mobil Oto Servis, Türkiye'deki güçlü hizmet ağı ve global tecrübesiyle hizmet veren Allianz Global Assistance Türkiye ile iş birliği gerçekleştirdi.

İş ortaklığı yaptılar
banner95

Allianz Global Assistance Türkiye müşterileri, Mobil Oto Servis hizmetlerinden yüzde 25’e varan indirim fırsatlarıyla yararlanabiliyor.

Araç sahiplerini, yoğun hayatlarında otomobillerini bakıma götürmek için işlerinden izin almak ya da tatil günlerini harcamaktan kurtaran Mobil Oto Servis, Türkiye'deki güçlü hizmet ağı ve global tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir hizmetler geliştiren Allianz Global Assistance Türkiye ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor.

Türkiye’de ilk kez “araç başında oto bakım” hizmeti sunan Mobil Oto Servis, 34 ülkede faaliyet gösteren Allianz Global Assistance grubun parçası olan Allianz Global Assistance Türkiye müşterilerine yüzde 25’e varan indirim imkanları ve ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

Yılın 365 günü, 7/24 faaliyet gösteren çağrı merkezi desteği ile otomotiv, yol yardım, konut destek, sağlık & yaşam, seyahat & eğlence alanlarında son kullanıcılara hizmet veren Allianz Global Assistance Türkiye, müşterilerinin ayağına oto bakım işlemlerini indirimli getirerek sunmuş olduğu kolaylıklara bir yenisini daha ekliyor. Bu kapsamda Allianz Global Assistance Türkiye portföyündeki banka ve sigorta şirketleri müşterilerine, sıkıntılı bir süreç olan oto bakım işlemlerinde de özel indirimler ve ayrıcalıklı hizmetleri sağlayabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140