İDO fiyatlarda indirime gitti

Marmara’nın 2 yakası arasındaki hızlı ve hesaplı geçişin adresi İDO, 2 ay boyunca Pazartesi – Perşembe günleri Eskihisar-Topçular araba vapur hattında geçiş yapacak yolcularına avantajlı fiyatlar sunuyor. Bu hatta otomobille hafta içi 2 geçiş bileti alan yolcular, 120 lira yerine 100 lira ödeyerek % 16.6’lık promosyondan yararlanacaklar. İDO’nun promosyonlu toplu alım kampanyası, yolcularına yeni fiyat avantajları sunarken, havaların ısınmaya başlaması ve hafta sonu yoğunluğunun artmasıyla birlikte yoğunluğu hafta içine taşımayı da hedefliyor.

İDO fiyatlarda indirime gitti
banner95

Eskihisar – Topçular araba vapuru hattında 12 gemisiyle hızlı, hesaplı ve güvenli bir hizmet sunarak fark yaratan İDO, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte yeni döneme yeni bir kampanyayla merhaba dedi.

İDO’da 24 Şubat 2014 Pazartesi gününden itibaren 2 ay boyunca Eskihisar – Topçular araba vapuru hattında Pazartesi – Perşembe günlerinde otomobille 2 geçiş bileti alan yolcular 120 lira yerine 100 lira ödeyecek.  Otomobil sürücüleri için 2. geçişe %33 ve toplamda yüzde 16.6 oranında fayda sağlayan bu kampanyadan, kamyon, otobüs, minibüs vb. diğer taşıtlarla geçiş yapan yolcular da, bu araçların fiyat skalalarına uygun olarak % 15 ila 20 arasında değişen oranlarda indirimden yararlanacaklar.

Yoğunluğu hafta içine de kaydıracak

İDO’nun promosyonlu toplu alım kampanyası, hem tüm yolcularına İDO hızı ve güveniyle birlikte yeni fiyat avantajları sunuyor, hem de havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte hafta sonları iyice artan yoğunluğu hafta içine de kaydırmayı hedefliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71