Honeywell’den mobil forklift bilgisayarı

Honeywell tarafından özellikle depo, liman ve tersane otomasyonu için tasarlanan araç terminali Thor VM2 aşınma ve yıpranma nedeniyle oluşan arıza süresini ve bakım masraflarını en az indiriyor. Thor VM2 kullanıcıları terminalden terminale standart süreden 6 kat hızla taşıyor.

Honeywell’den mobil forklift bilgisayarı
banner95

Honeywell tarafından özellikle depo, liman ve tersane otomasyonu için tasarlanan araç terminali Thor VM2, tedarik zinciri müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Ürünle birlikte gelen Windows 7 Professional ve Windows Embedded Standard 7 işletim sistemi, kullanıcılara kolay uygulama geliştirme ve sistem entegrasyon imkanı sağlıyor.

Thor VM2 araç terminali serisi bilgisayarlardaki genişlemenin müşterilerine verdikleri değerin somut bir kanıtı olduğunu ifade eden Honeywell Tarama ve Mobilite Küresel Pazarlama Başkan Yrd. Peter Fehl, “İlave işletim sistemi desteği sayesinde yeni ve mevcut müşteriler verimliliklerini artıracak özelliklerle donanmış Honeywell Thor VM2 araç terminaline sorunsuzca taşınabiliyor” dedi.

25 cm (9,7 inç) XGA ekranı, programlanabilen çoklu fonksiyon tuşları ile WLAN ve WWAN ağlarla uyumlu Thor VM2, verimliliği artıran ve temel operasyonları iyileştiren çeşitli özellikler sunuyor.

  • Smart Dock özelliği, kullanıcıların terminalden terminale standart süreden 6 kat hızla taşınmasına izin verecek şekilde bilgisayarın güç kaynağından ayrılmasını sağlıyor.
  • Değiştirilebilir ön panel, dokunmatik ekran tamirlerinin tek hamlede yapılmasını sağlayarak, en yaygın sorun olan aşınma ve yıpranma nedeniyle oluşan arıza süresini ve bakım masraflarını en az indiriyor.
  • Güç yönetimi özelliği, bakım masraflarını ve biten pilin yol açtığı verimlilik kaybını bertaraf ederken, müşterilere kontak kapandıktan sonra bekleme veya uyku pozisyonuna girmesi için cihazı otomatik olarak yeniden yapılandırma imkanı sunuyor. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71