Her müşteriye özel hizmet

Sertrans Logistics’in internet sitesinde faaliyete geçen yeni SMARTTEAM modülü ise müşterilere lojistik ihtiyaçları doğrultusunda sektörde uzmanlıklarıyla öne çıkan SMARTTEAM ekibinyle danışmanlık hizmeti sunuyor.

Her müşteriye özel hizmet
banner95

Sertrans Logistics’in internet sitesinde yeni faaliyete geçen SMARTTEAM modülü müşterilerin taşımacılık ve lojistik operasyonlarıyla ilgili tüm konularda SMARTTEAM üyesi uzmanlarla hızlı ve pratik şekilde irtibata geçebilmesini ve uzmanların danışmanlığında lojistik çözüm önerilerini alabilmelerinin ideal yolunu sunuyor.

Yeni hizmete giren SMARTTEAM modülüyle ilgili konuşan Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş; ‘‘Müşterilerimizle etkili iletişim bizim için hayati önem taşıyor. Müşteriyi iyi dinlemek ve ihtiyacı doğru belirlemek işimizin çok önemli bir parçası. Bugüne kadar müşterilerimiz SMARTTEAM uzmanlarına geleneksel yollarla ulaşıyorlardı. Yeni SMARTTEAM modülümüz sayesinde elimizdeki geniş çözüm alternatifleriyle iş ortağımız saydığımız müşterilerimiz için en ideal çözümü ortaya koyuyoruz. Uzmanlıklarıyla sektörde fark yaratan SMARTTEAM ekibimizle müşterilerimizin her türlü lojistik ihtiyaç ve taleplerine son derece hızlı bir şekilde tam ve doğru bilgi ile dönüş yapıyoruz. SMARTTEAM modülü otomatik fiyat hesaplama, operasyonel bilgi paylaşımı hizmetlerinin yanında müşterilerimize sistem üzerinden şikayet ve önerilerini paylaşma imkanı da sunuyor’’ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71