banner126

Hava kanallı ambalajlarla ürün güvenliğini öne çıkardı

Yurtiçi Kargo, müşterilerinin kırılma tehlikesi olan hassas gönderilerini “Hava Kanallı” ambalajları ile paketleyerek, yılbaşı hediyelerinin güvenli bir şekilde adreslerine ulaştırılmasını sağlıyor.

banner179
Hava kanallı ambalajlarla ürün güvenliğini öne çıkardı
banner95

Müşteri odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen Yurtiçi Kargo, yeni yılın gelmesi ile birlikte uzak mesafedeki sevdiklerini mutlu etmek isteyen müşterilerinin taşıma esnasında zarar görebilecek, hassas ve kırılabilen gönderilerini hava kanallı ambalajları ile paketleyerek güvenli bir şekilde adreslerine teslim ediyor.

Hassas gönderilerin etrafını tamamen sararak, gönderilerin zarar görmemelerini ve kesinlikle darbeye mağruz kalmadan alışılmış Yurtiçi Kargo güvencesiyle taşınmalarını sağlayan hava kanallı ambalajlar, beş farklı ölçüde müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yurtiçi Kargo’nun hava kanallı ambalajları, yılbaşı kutlamalarının yaklaştığı bugünlerde, özellikle cep telefonları, tabletler, PC’ler ve dizüstü bilgisayarları gibi teknolojik ürünleri sevdiklerine ulaştırmak isteyen Yurtiçi Kargo müşterilerinin yardımına koşacak.

Standart kutu, hediye kutu, rulo paket, havalı paket ve yastıklı ambalaj gibi 28 çeşit ambalaj ürünlerine son olarak hava kanallı ambalajları da ekleyen Yurtiçi Kargo’nun söz konusu ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye tüm Yurtiçi Kargo şubelerinin ve acentelerinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden ve 444 99 99 nolu Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilecek.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178