Gücüne güç kattı

Murat Ağır Nakliyat 2 adet Kässbohrer 5 dingilli uzayabilir low-bed semi-treyler’ini Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı. Tören Murat Ağır Nakliyat Teslimat Yetkilisi Abdülmüttalip Özdemir ve Tırsan Treyler Teslimat Sorumlusu Mustafa Kurtuluş’un katılımı ile gerçekleşti.

Gücüne güç kattı
banner95

Murat Ağır Nakliyat Teslimat Yetkilisi Abdülmüttalip Özdemir, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı açıklamada ‘Kässbohrer low-bedleri tercih etmemizdeki en önemli neden, araçların sağlamlığı sayesinde ağır yüklemelerimizi güvenli bir şekilde taşıyabilmemiz, Kässbohrer markasının geniş ürün gamına sahip olması ve marka güvenirliğidir. Özellikle DAF-TIRSAN Otomotiv’in  satış sonrası ve geniş servis ağına sahip olması ve  kaliteli hizmetleri ile  sergilediği müşteri memnuniyetine yönelik çözümler sunması da öncelikli tercih sebeplerimizdendir‘ diye belirtti.

1963 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ve ağırlıklı olarak yurtiçi iş makinaları taşımacılığı yapmakta olan Murat Ağır Nakliyat proje taşımacılığı yapmakta ayrıca deniz ve demiryolu taşımacılığı alanında da lojistik hizmeti vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71