Dikkat TEM otoyolu kapanacak

TEM'in Gebze İzmit arasında Ankara yönü, perşembe günü saat 22.00'den itibaren 8 saat süreyle ulaşıma kapatılacak. Uygulama cuma saat 06.00’ya kadar devam edecek.

Dikkat TEM otoyolu kapanacak
banner95

TEM'in Gebze İzmit arasında Ankara yönü, Dilovası'nda Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu Projesi'nin İzmit Körfez Köprüsü Geçişi için yapılacak bağlantı yolu üstgeçit köprüsü çalışmaları nedeniyle, perşembe günü saat 22.00'den itibaren 8 saat süreyle ulaşıma kapatılacak. Uygulama cuma saat 06.00’ya kadar devam edecek.

Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Gebze - Orhangazi - İzmir Otoyolu Projesi'nin İzmit Körfez Köprüsü Geçişi için yapılan bağlantı yolu üstgeçit köprüsü kiriş montajı çalışmaları yapılacaktır. Bu çalışmalar nedeniyleTEM'in 'Güney taşıma yolu' olarak da anlandırılan Ankara istikameti Gebze'den itibaren yarın (perşembe) akşamsaat 22.00'den itibaren ulaşıma kapatılacak. Trafik Gebze'den itibaren D-100 Karayolu'na verilecek. Bu uygulama cuma sabahısaat 06.00’ya kadar devam edecek" denildi.

Bu çalışmalar sırasında geçici trafik işaretlemeleri yapılacağı belirtilerek sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71