banner126

DHL’e Huawei’den en iyi lojistik partner ödülü

Huawei’nin yerel iş ortaklarının ve tedarikçilerinin bir araya geldiği Huawei Tedarikçiler Kongresi'nde,DHL Global Forwarding 'En İyi Lojistik Partner' ödülünün sahibi oldu.

DHL’e Huawei’den en iyi lojistik partner ödülü
banner95

DHL bünyesinde yer alan hava ve deniz taşımacılığı uzmanı DHL Global Forwarding, Huawei Telekomünikasyon firması ile olan ortaklığını güçlü bir takım çalışması çerçevesinde sürdürüyor. Huawei için özel olarak oluşturduğu proje takımı ile önemli başarılara imza atan DHL Global Forwarding, sunduğu yüksek kapasiteli ve kaliteli hizmet anlayışı ile, karşılıklı bir memnuniyet ve güven duygusunun da oluşmasını sağladı.

Geçtiğimiz günlerde Huawei tarafından düzenlenen ve başarılı projelere imza atan iş ortaklarının bir arada bulunduğu Tedarikçiler Kongresi'nde, "Birlikte çalışalım, birlikte başaralım" sloganı etrafında şekillenen bu memnuniyet duygusu ödüllendirildi ve DHL Global Forwarding "En İyi Lojistik Partner" ödülünün sahibi oldu. Bu önemli ödül, projede yer alan çalışanların gösterdikleri yüksek performansın değerlendirilmesi neticesinde verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER