banner126

Dev firma yeni sloganını tanıttı

UPS, küçük işletmelerden büyük küresel işletmelere kadar geniş portföyünde yer alan tüm müşterilerinin sorunlarına çözüm üretme becerisini vurgulayan yeni sloganı Birlikte Çözüm Üretiyoruz™ 'u Avrupa’da tanıttı.

banner179
Dev firma yeni sloganını tanıttı
banner95

UPS Avrupa Başkanı, Cindy Miller “UPS hizmetlerinin kapsamı Avrupa ve dünya çapında önemli ölçüde genişletildi.” dedi ve şunları ekledi: “Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda biz de değişmeye devam ediyoruz. UPS’i lojistik hizmeti veren bir şirket konumundan, tüm müşterilerinin gelir ve nakit akışlarını arttırmalarına, teslimat süresini en aza indirmelerine ve masrafları azaltmalarına yardımcı olan dünya standartlarında uzmanlık ve becerileri ile tam donanımlı hizmet ortağı konumuna taşıyoruz.”

UPS, sağlık hizmeti, ileri teknoloji, havacılık, otomotiv, perakende, profesyonel hizmetler ve endüstriyel üretim ve dağıtım gibi birçok endüstriyel alanda uzmanlaşmış ve derin bir bilgi birikimi sunuyor.

Bu kampanya eğlence, ticari veya askeri havacılık müşterileri için havacılık ve mühendislik ürünleri geliştiren ve merkezi Birleşik Krallık’ta bulunan Gilo Industries Group’un kurucusu Gilo Cardozo’nun da bulunduğu birçok müşterinin gerçek hayat hikâyelerini ön plana çıkarıyor. Gilo çok modlu taşımacılık seçenekleri, gümrükleme, istikrarlı zamanında teslimatlar ve son olarak tam tedarik zinciri görünürlüğü için UPS’e güveniyor. Böylece ekibi de en iyi yaptığı şey olan yenilikçi makineler, kişisel sırt roketleri ve dünyanın gerçek anlamda ilk uçan arabasını tasarlama ve üretme işine odaklanabiliyor.

Cindy Miller “UPS Birlikte Çözüm Üretiyoruz kampanyası 45.000’i Avrupa’da bulunan, toplamda 400.000’i aşkın çalışanımızın müşterilerimizin işlerini büyütmelerine yardımcı olabilmek amacıyla uzmanlıkları ve kendilerini adayarak onlar için nasıl çözüm ürettiklerini gösteriyor. Bu mesajla birlikte müşterilerimizi işle ilgili ihtiyaç duydukları çözüm konusunda bize meydan okumaya davet ediyoruz. Müşterilerimizle paylaşacağımız tecrübe ve becerilerimizle onların daha başarılı olmalarını sağlayacağımız konusunda kendimize güvenimiz tam.”, diye ekledi.

UPS’nin yenilikçi çözüm üretme becerileri ve özel lojistik hizmetleri küresel ulaştırma ağının gücü sayesinde hayata geçirilmektedir. Bu ağ her gün 9,4 milyon müşteriye hizmet sunmaktadır.

UPS’nin ulaşım ağını güçlendiren ve tamamlayan uzmanlık hizmetleri şunları içeriyor

  • Küçük tüketim ürünlerinden büyük endüstriyel üretim makinelerine kadar her şeyin ihracatı ve ithalâtının hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi amacıyla kapsamlı bir gümrükleme hizmeti tecrübesi ve uluslararası hızlı taşımacılık
  • İade yönetimi ve teslimat zamanı ile yerini değiştirebilme imkanı dahil, işletmeler arası ve işletmeden doğrudan müşteriye işlemleri için küresel e-ticaret çözümleri
  • Tıbbi ürünler için soğutmalı ya da ısı-kontrollü gönderi ve depolama hizmeti ile sağlık hizmeti veren şirketlerin uymaları gereken karmaşık yasal/tüzel şartları yerine getirebilmelerinde onlara yardımcı olacak  uzmanlık
  • Ev eşyalarından özel ürün ve ekipmanlara kadar farklılık gösteren birçok gönderinin en uygun ambalaj ve paketleme şeklinin belirlenebilmesi için Ambalaj Tasarımı ve Test Laboratuarı

Bu kampanyanın televizyon, yazılı basın ve dijital reklamları diğer uluslararası pazarların yanı sıra ilk olarak Almanya ile Birleşik Krallık’ta yayınlanmaktadır. Son olarak, UPS Birlikte Çözüm Üretiyoruz kampanyası UPS’in küresel reklam ajansı olan Ogilvy & Mather ortaklığında geliştirilmiştir.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178