banner126
banner156

DAF-Mertsan, Samsun ve Antalya’da TRP mağazası açtı

banner157

DAF’ın Ankara bayisi olan ve satış servis hizmeti sunan Mertsan, Samsun ve Antalya’da da 2 yeni TRP mağazası açtı. Yeni noktalar ile Mertsan, bu bölgelerde çalışın DAF markalı araçlara servis hizmeti sunacak.

DAF-Mertsan, Samsun ve Antalya’da TRP mağazası açtı
banner95

Ankara'nın DAF Satış ve Servis bayisi Mertsan, 1 Eylül’den itibaren satış ekibi faaliyetlerinin büyümesini ve müşterilerini mümkün olan en iyi konumda desteklemek için iki TRP mağazası açıyor.

DAF-MERTSAN, hizmet ve satış faaliyetleri için yılın 3. çeyreğinde için Samsun ve Antalya'ya odaklanıyor bu iki şehir için DAF-MERTSAN, tüm kamyon ve treyler markalarını idare edebilecek son teknoloji ürünü iki atölye kurdu. DAF sistemlerine erişimleri var ve orijinal DAF yedek parçalarıyla tüm DAF araçlarının tam bakımını yapabilir. Her iki atölye de garanti ve saha eylemleri için DAF sistemlerine erişebilirler, bu şekilde DAF-MERTSAN, DAF'ı satın alan müşterilerin mobilitesini garanti edebilir.

DAF-MERTSAN, Türkiye'de optimize edilmiş bir satış ve servis ağı sağlamak için önümüzdeki aylarda faaliyetlerini daha da genişletecek.

• DAF Servis ağı, Türkiye genelinde 16 Satış / Servis / TRP noktasını içerir ve iki ek atölye, Türkiye'deki tüm DAF ağını 18 nokta haline getirecek.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER