banner126

Çetin Nuhoğlu yeniden adayım dedi

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, 29 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan genel kurulda tekrar aday olacağını açıkladı.

Çetin Nuhoğlu yeniden adayım dedi
banner95

UND Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu'nun adaylık açıklaması şöyle: 

Sektörümüzün Dikkatine;

Bilindiği üzere Uluslararası Nakliyeciler Derneği Genel Kurulu 29 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Derneğimiz Genel Kurul hazırlıkları kapsamında 22 Şubat tarihinde Yönetim Kurulumuz; tüm bölgeler ve İstanbul’dan Asil/Yedek ve Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin geniş katılımları ile toplanmıştır.

Yapılan toplantıda ülkemizin geçirmekte olduğu çok özel şartlar ve zorluklar da dikkate alınarak Başkanlık görevini bir dönem daha sürdürmem konusu ısrarla dile getirilmiş ve bu konuda ortak görüş oluşmuştur.

Bu kadar geniş bir konsensüs ile tarafıma tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getirmek benim için artık bir görev hükmündedir.

UND Kurumsal kimliğinin güçlenmesi hedefiyle bayrağı daha önce başka üyelere gönül rahatlığı ile devretmiş bir Başkan olarak, sektörün zorlu zamanlarında bize yüklenen bu görevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan onurla sürdürmeyi bir görev olarak değerlendirdiğimi ve yapılacak UND Olağan Genel Kurul Toplantısında Başkanlık için aday olduğumu saygıyla bildiririm.

Ö. Çetin NUHOĞLU

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 15:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem Karaoğlu
Ekrem Karaoğlu - 3 hafta Önce

Hayırlı Uğurlu Olsun

SIRADAKİ HABER

banner71