banner201

Bulgaristan yeni geçiş sistemi için çözüm DKV'den

DKV Euro Service müşterileri, bu ay itibarıyla yeni elektronik geçiş sistemine geçiş yapan Bulgaristan için ihtiyaçları olan geçiş kutuları ve kartları DKV sipariş platformunu kullanarak kolaylıkla sipariş verebiliyor.

banner179
Bulgaristan yeni geçiş sistemi için çözüm DKV'den
banner95

Uluslararası nakliyecilerimizin Avrupa’ya çıkışlarında en çok kullanmak zorunda kaldıkları ülkelerden Bulgaristan, bu ay itibarıyla karayolları ve otoyollarında uydu tabanlı yeni bir elektronik geçiş sistemi uygulamasına geçiş yaptı. DKV Euro Service müşterileri, yeni sistem için ihtiyaçları olan geçiş kutularını ve kartlarını DKV sipariş platformunu kullanarak kolaylıkla sipariş verebiliyor.

esas olarak sık geçiş yapan ve araçları 3,5 tonun üzerinde olan sürücülere hizmet veriyor. Sonradan ödeme prosedürü sayesinde geçiş ücretleri yolculuk tamamlandıktan sonra ödenebildiği için ve ceza riskini minimuma indirdiği için bu cihazlar büyük avantaj sağlıyor. Sık geçiş yapmayan sürücülere ise bir geçiş kartı almaları tavsiye ediliyor. Geçiş ücreti hesaplamaları, yapılan kilometreye, aracın emisyon sınıfına, aks sayısına, aracın ağırlığına, kamyon veya otobüs olmasına ve yolun kategorisine göre değişiyor.

Daha ileri bir tarihte DKV kayıt portalı üzerinden elektronik taşıt pulu almak da mümkün olacak.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178