Bayileriyle birlikte Singapur ve Bali’yi fethetti

Goodyear, gösterdikleri satış başarısı ve üstün performans nedeniyle 30’un üzerinde bayisiyle birlikte 30 Mayıs – 06 Haziran tarihleri arasında Singapur ve Bali’ye unutulmaz bir gezi düzenledi.

Bayileriyle birlikte Singapur ve Bali’yi fethetti
banner95

Doğa harikası kumsallarıyla pek çok filme ev sahipliği yapan Bali ve modern mimarisi ile adından söz ettiren Singapur’un gezildiği seyahatte bayilere, Goodyear Ticari Pazarlama Müdürü Ali Yılmaz, Tüketici Lastikleri ekibinden Kuzeybatı Bölgesi Satış Müdürü Bahadır Akgün, Kuzeybatı Bölgesi Satış Temsilcisi Bora Akgün ve Orta Anadolu Satış Temsilcisi Batu Türkcan eşlik etti.

Bayilerin, bir hafta süren bu seyahatte ilk durağı Singapur oldu. Goodyear bayileri, Singapur’un simgesi olan Merlion ile Çin, Hint ve Arap mahallelerini gezdiler. Nefes kesen manzarası ile dünyanın en pahalı binası olan Marina Bay Sands, dev eğlence parkı Sentosa Adası ve Universal Stüdyoları da gezinin durakları arasında yer aldı.

Seyahatin Bali ayağında ise Goodyear bayileri, Kintamani ve Tanah Lot turlarıyla Bali’yi keşfetti. Bali’nin meşhur Maymun Ormanı’nda Ubut Rafting Turu ile heyecanlı bir deneyim yaşadılar. Bayiler, Pantarei ve Majoly restaurantlarında Bali’nin yöresel yemeklerini tatma fırsatı buldular.

Başarılı ve yüksek performans gösteren tüketici lastik bayileri ile düzenlenen seyahat programı hakkında Goodyear Ticari Pazarlama Müdürü Ali Yılmaz, “Yıl boyunca yoğun bir tempoda çalışan ve başarılı bir satış performansı gösteren bayilerimizle çok keyifli bir seyahat gerçekleştirdik. Daha önceki yıllarda da düzenlediğimiz, bu tarz motivasyon çalışmalarını ilerleyen dönemlerde de gerçekleştirerek iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte yarattığımız sinerjinin devamını sağlayacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71