banner126

Avrupa’da yılın işvereni oldu

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Türkiye, 2014/2015 Avrupa İş Dünyası Ödülleri'nde “Avrupa’da Yılın İşvereni” seçilerek, bu başarıyı elde eden tek Türk şirketi oldu.

banner179
Avrupa’da yılın işvereni oldu
banner95

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Türkiye, 33 Avrupa ülkesinden 24 binin üzerinde şirketin değerlendirildiği 2014/2015 Avrupa İş Dünyası Ödülleri’nde “Avrupa’da Yılın İşvereni” seçildi. Bu yıl 8. kez düzenlenen Avrupa İş Dünyası Ödülleri’ için Avrupa’nın önde gelen adamları, siyasi liderleri, akademisyenleri ve girişimcilerinin oluşturduğu saygın jüri tarafından yapılan değerlendirmede,  kendi kategorisinde birincilik ödülü alan Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Türkiye, bu başarıyı elde eden tek Türk şirketi oldu.

Yılın şampiyonu Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Türkiye

RSM International sponsorluğunda düzenlenen, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in “Yılın İşvereni” kategorisinde yarıştığı ve toplamda 12 ayrı kategoride değerlendirme yapılan 2014/2015 Avrupa İş Dünyası Ödülleri’nde kazananlar, 26 Mayıs’ta Londra’da düzenlenen gala gecesinde açıklandı.  Kendi kategorilerinde başarılı olmuş 709 firma arasından jürinin yaptığı eleme sonucunda toplam 110 şirkete  “Onur Kurdelesi” ödülü verildi. “Ruban d’Honneur”, Onur Kurdelesi, ile “Yılın İşvereni” kategorisinde “Milli Şampiyon” olarak 12 finalistten biri arasına girmeyi başaran Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Türkiye, Londra’da düzenlenen gala gecesinde Avrupa’da “Yılın İşvereni Ödülü”nü alarak Avrupa İş Dünyası Ödüllerinin belirlediği 12 kategori şampiyonundan biri oldu.

Tolga Oktay: “Bu başarıyı elde eden tek Türk şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz”

Ödülünü Danimarka’nın İngiltere Büyükelçisi Claus Grube’nin elinden alan Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Genel Müdürü Tolga Oktay; “Avrupa İş Dünyası Ödülleri’nde Yılın İşvereni Ödülü’nü almaktan ve özellikle de Türkiye’yi Avrupa’nın en iyileri arasında temsil etmekten dolayı son derece gururluyuz. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler olarak müşteriyi işimizin odağında tutabilmek amacıyla öncelikli olarak çalışan bağlılığına önem verdik.  Çalışan bağlılığı için attığımız her adımın finansal başarımıza ve müşteri bağlılığımıza da katkıda bulunduğunu gördük. Yenilik, İş Ahlakı ve Finansal Başarı ana prensiplerine dayanan, Avrupa iş dünyasının en büyük ödül programı olarak kabul gören “Avrupa İş Dünyası Ödülleri”nde, bizler bu başarıyı elde eden tek Türk şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz.” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178