banner126

Avrupa mükemmellik ödülünü OMSAN aldı

banner157

Kurumsal iletişim alanında Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen “European Excellence Awards - Avrupa Mükemmellik Ödülleri’nde” OMSAN, Arabam Tatilde hizmetine yönelik gerçekleştirdiği yaratıcı tanıtım çalışmaları ile tüm rakiplerini geride bırakarak Türkiye kategorisinde Birincilik Ödülünün sahibi oldu.

Avrupa mükemmellik ödülünü OMSAN aldı
banner95

Avrupa genelinde 1600 başvurunun yapıldığı yarışmada ödül kazanan firmalar, kurumsal iletişim, halkla İlişkiler ve pazarlama konusunda tanınmış kişilerden oluşan 30 kişilik seçkin bir jüri tarafından belirlendi. 4 Aralık 2014 tarihinde, Paris’te Maison de la Mutualité Otel’de düzenlenen gala gecesinde ilan edilen sonuçlara göre OMSAN, Türkiye kategorisinde 1.’lik ödülünü kazandı. OMSAN’ın ödülünü, Kurumsal İletişim Yöneticisi Şengül ERGÜN aldı.

OMSAN Lojistik Stratejik Planlama ve Pazarlama Müdürü Faysal YALINKILIÇ, aldıkları bu ödülle ilk küresel Türk lojistik şirketi olma vizyonu doğrultusunda attıkları adımların Avrupa çapında tescil edilmiş olduğunu belirtti. Müşterilerinin hizmetine sundukları yenilikçi çözümler ile sektörde öncü konumda olduklarını ifade eden YALINKILIÇ, bu ödülle kurumsal iletişim ve pazarlama faaliyetlerinde de Avrupa ile yarışır bir konumda olmaktan mutluluk duyduklarını sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hayrie akif
hayrie akif - 6 yıl Önce

OMSAN dunya birincisi , harikasiniz, tebrikler

banner160
SIRADAKİ HABER