banner126

Avcılar'da üst geçit çöktü

İstanbul Avcılar'da E5 üzerinde bir kamyonun çarptığı üst geçit çöktü, çok sayıda yaralı var.

Avcılar'da üst geçit çöktü
banner95

İstanbul Avcılar'da E-5 üzerinde bir yakıt tankerinin çarptığı üst geçit çöktü, çok sayıda kişi yaralandı. Köprünün altında kalan 2 kişi hayatını kaybettiği öne sürülürken İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok 1 kişinin öldüğünü 4 kişinin yaralandığını açıkladı. Avcılar-Topkapı yolu ulaşıma kapandı. Valilik kamyonun kasasının açık olduğu için üst geçide çarptığını açıkladı.

Avcılar E-5’te bir kamyonun çarptığı üst geçit çöktü. Çöken üst geçitte bulunan vatandaşlar yaralandı. Kaza nedeniyle yol kapanırken olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

O sırada metrobüse binmek için durağa giden üniversite öğrencisi Tolga İlhan olay yerini görüntüledi. Tolga İlhan yaşadıklarını şöyle anlattı:
"Metrobüs durdu. Herkes indi. Bir kaza olduğunu tahmin ettim. Hemen yakındaki kalabalığa koştum.E-5 üzerindeki yaya köprüsü olduğu gibi yolun üzerine  çökmüştü. Yakıt tankerinin hemen arkasında kanlar içinde biri vardı. Hemen fotoğraf çekmeye başladım. Bu arada metrobüsten inenler ve çevreden geçenler yardıma koştu. Herkes telefonlarla 112 ’yi aramaya başladı. ortalık adeta savaş yerine dönmüştü."

2 KİŞİNİN ÜZERİNE ÇÖKTÜ        

Üst geçit içinde yolcu olan minibüsün üzerine çöktü, 2 kişinin hayatını kaybettiği öne sürüldü.  Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ise 1 kişinin hayatını kaybettiğini, 4 kişinin ise yaralandığını açıkladı.

Yakıt tankerindeki sızıntı nedeniyle yola köpük sıkıldı ve güvenlik önlemleri alındı.

Dehşet anı İBB'nin trafik kameralarına böyle yansıdı !

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER